Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ilyen ember az életetekben?

Van ilyen ember az életetekben?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barát, akivel mindketten túl büszkék voltatok rendezni a viszonyotokat egy összeveszés után és így abbamaradt a barátságotok. Sajnáljátok?

2020. dec. 13. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt . Az már akkor nem is volt barátság,ha egyikünk se akarta rendezni a viszonyt, legyen az büszkeség vagy egyéb ok.
2020. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. Volt.
2020. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ti elhinnétek, ha valaki azt mondaná hogy azért nem mert hozzátok közeledni mert azt hitte hogy utáljátok?
2020. dec. 13. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Nàlam az kevés.mert en kitudok magamért állni más eszközökkel is mint az ignorálàs.


Volt aki többször megsértett és még neki állt feljebb es mentek ezek az egoharcok ugyan, de en addig nem forditottam hàtat neki amig össze állt bennem a kép, hogy ezer biztos már hogy mentális sérült a másik, ugyanis volt egy pillanat, hogy Valoban meg akart változni es nem sikerült neki.

Es akkor mondtam le rola örökre. Mondhatni önvédelemböl.


Szoval csupan büszkeség az nekem csupàn elökapuja valaminek. Egy jel csak, ha azt megsértik.

2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El.
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Volt. Úgy vagyok vele, hogy minek? Kapcsolatok jönnek-mennek...
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
*igy màr nem sajnàlom, hogy holtbiztosra tudom azt, hogy menthetetlen.
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném el
2020. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Volt. De én hál isten félre tudtam tenni a büszkeségem, és azóta ismét legjobb barátok vagyunk. Fontosabb a barátság a büszkeségnél, ne várj a másikra, lépj.
2020. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt. Az első ilyen csapás nemsgyon fájt, azóta már tudom kezelni ezeket a helyzeteket.
2020. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!