Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van-e olyan ember az életetekb...

Van-e olyan ember az életetekben, akivel igazán mély és akár fájdalmas dolgokat is meg tudtok beszélni?

Figyelt kérdés
És közben nem érzitek azt, hogy a terhére vagytok, vagy nem érzitek azt, hogy túl sok, amit megosztotok vele? Ha igen, ki ez? :)

2020. jan. 1. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
a legjobb barátom. 6 éves korunk óta ismerjük egymást, 9-10 évesen lettünk igazán jóban, és azóta is mindig ott vagyunk egymásnak. (most már 25 évesek vagyunk.)
2020. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felületesen egy munkatársam.
2020. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Szia van...egy idosebb ferfi akivel (igen annak ellenere hogy eloszor testi kapcsolat volt koztunk) amikor megbetegedett nagyon kozel kerultunk erzelmileg egymashoz.


O az egyetlen ember, aki mindent tud rolam. Nincs egy csaladtagom, se baratom se aki annyit tudna mint o.


Annak ellenere hogy fizikailag mar nem vagyunk egyutt, szoktunk talalkozni es beszelgetni, csak mint ket barat.


Jelenleg o az egyetlen ember akirol tenyleg elhiszem hogy nem itelkezik felettem es barmit meg tudok osztani vele.


Nehez talalni ilyen embert, viszont lehet hogy akikrol el sem tudnank kepzelni is ilyenek, de ha nem probalunk veluk beszelni akkor sosem tudjuk meg.

2020. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Várom a további válaszokat is. :)

Illetve még egy kérdés: szerintetek fontos (vagyis mennyire az) megbeszélni azokat a dolgokat, amiket nem igazán sikerült az életben megoldani/ feldolgozni, vagy egyedül, önmagunkkal fel tudjuk-e dolgozni? (Nekem nem megy...)

2020. jan. 1. 23:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, valóban nehéz, örülök, hogy neked sikerült! :)
2020. jan. 1. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem sajnos nem volt ilyen ember az életemben, ezért mentem pszichológushoz, aki nagyon sokat segített.

Egyébként én több embernek is csúnya szóval a lelki szemetesládája voltam, de azért merem ezt a szót használni, mert őket nem érdekelte mi van velem, ez akkor esett le mikor problémáim voltak és hirtelen senki nem volt ott mellettem.

2020. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Örülök, hogy segített a pszichológus! Nekem is megfordult már a fejemben ez a lehetőség is.
2020. jan. 1. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen ember, egyrészt azért, mert senkiben nem bízom meg annyira, hogy a legintimebb gondolataim, félelmeim, vágyaimat megosszam, másrészt amúgy sem szeretem a mélyebb érzéseimet vagy gondjaimat másnak elmesélni, sosem hittem abban, hogy ha valakinek elbeszélem, akkor jobb vagy könnyebb lesz. Nekem nem lesz jobb, mert segíteni úgy sem tud, nem azt érzi egy élethelyzet elmondásakor mint én. Magamban hordozok sok mindent, hobbikban meg sportban levezetem a negatív energiát és egyedül szeretem átgondolni a lehetőségeket, döntéshelyzeteket, megvizsgálni az érzéseimet. Tudom, ez nem a legjobb hozzáállás, mert így az örömeimet sem tudom megosztani. Eddig, ha bizalmat szavaztam valakinek és tudatosan nyitottam magam, egy idő után visszaéltek vele, szóval nem egyszerű, de nem reménytelen, hogy lesz olyan ember (barát és/vagy társ), akivel kölcsönösen megnyílunk egymás felé.
2020. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.
2020. jan. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszámít a párkapcsolat is,akkor igen,van.


Ha csak baráti kapcsolatra utal a kérdés,akkor igen,volt...

2020. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!