Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáltárok ki már, hogy mi...

Próbáltárok ki már, hogy mi történik ha ugyanolyan bunkón viselkednek másokkal mint vele?

Figyelt kérdés

Milyen következményekkel járt ez?


Velem mindig lekezelően, bunkón viselkedtek és 15 év után elkezdtem én is így viselkedni az emberekkel. És eddig látszólag nincs semmilyen negatív mellékhatása ennek.


Nem lettek kevesebb barátaim, nem lettem sikertelenebb. Sőt, bár valószínű utálnak, de legalább nem fölényeskednek.


2020. dec. 14. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de az eredmény mindig emberfüggő. Van akivel rendeződött a viszony, van akivel elmérgesedett még jobban, és volt, akivel nem szólunk egymáshoz azóta sem. Két emberen múlik a dolog.
2020. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha en mindenkinek azt adnàm amit töle kaptam es nem tudnéjmk elmenni felette vagy megbocsjtani, en komolyan egyedül maradnék a földön olyan szinten ignoràlnànak.
2020. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*tudnék
2020. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azt bünteted, aki nem is volt bunkó veled.

Ezen kívül a mogorva viselkedés rosszkedvűvé teszi az embert, tehát teljesen olyanná válsz, mint amit el akarsz kerülni.

Én szimplán figyelmen kívül hagyom a bunkókat, nem húzom az időt velük.

2020. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!