Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez fura?

Szerintetek ez fura?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


32 éves férfi vagyok. Vannak barátaim, akikkel sörözni járunk (járvány miatt mostanában nem), meg a kollégákkal is jól kijövök, mindenki életvidámnak tart, kedves is vagyok, tehát nincs okom panaszra.


Viszont ami lehet hogy fura, hogy ha meg kéne neveznem a legjobb barátomat, akkor a szomszéd családnak a nyolcéves kisfiát nevezném meg, akire sokszor vigyázok, egyszer-kétszer suliba is én mentem érte. Nem vagyok infantilis (legalábbis még senki nem mondta ezt rám), nem vagyok pedofil és perverz sem.


A kisssráccal viszont mindenkinél jobban kijövök, és főleg azért, mert a maga módján olyan érettséggel kezeli a felnőt dolgaimat, hogy az hihetetlen. Pl. a barátnőmmel fél éve szakítottunk, de mindennél jobban hiányzott, viszont nem mertem felhívni, mert féltem, hogy már szóba sem áll velem (azért szakítottunk, mert nem jöttünk ki jól a másik rokonságával), és a kisscrác mondta, amikor beszéltünk, hogy beszéljem meg a nénivel (:D), ami nem jó. És ő valahogy hatni tudott rám.


Két hete felhívtam, azóta újra együttvagyunk, azt mondja, mindennél jobban hiányoztam neki.


2020. dec. 17. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de szerintem ezzel nincs semmi gond. Ha belegondolok, kissrácként én is tök jó arc voltam. Több nálam idősebb ember is nagyon komolynak tartott. Azóta sok dolog változott, kicsit megtört az élet, de simán a gyerekkori magammal tudnék elbeszélgetni a legjobban.

Sok gyerek egyszerűbb. Nem negatív értelemben, csak szimplán nem bonyolítják túl a dolgokat és még van tartásuk.

2020. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fura ez, ritka, de előfordulnak olyan kisfiúk, akik tényleg érettebbek a koruknál. Én se vagyok pedofil, vagy perverz, még is nekem nagy álmom, hogy egyszer egy ilyen, korát meghazudtoló fiúval beszélgessek úgy, mint egy felnőttel, gátlások nélkül. Bár el tudom képzelni azt is, hogy később még is összejöttetek volna megint a barátnőddel, mert nem egymással volt gondotok, de valószínűleg tényleg van valamihez érzéke ennek a srácnak. Mindenképp tartsd meg vele a kapcsolatot (most a kissrácra gondolok), ahogy fokozatosan nő föl, egyre fontosabb lesz ő is az életedben ;)


20/F

2020. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem valamilyen szinten fura vagyis inkább azt mondanám, hogy valószínűleg mást értünk barátság alatt. Az szerintem tök normális, hogy egy mélyebb viszonyod van a sráccal, de olyan tekintetben nem tudnék legjobb barátként tekinteni valakire, akivel nem tudok mindent megbeszélni. Már pedig egy 8 évessel nem beszélhetsz olyan minőségben a halálról, szexualitásról, munkahelyi dolgokról stb.
2020. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kissé fura, de szerintem semmi rossz nincs benne. Valószínűleg te is sokat jelentesz neki.
2020. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ritka, de semmiképpen sem baj vagy rossz értelemben furcsa :) aranyos, és látod, előnyei is vannak. Biztos vagyok benne, hogy a kissrác számára is rengeteg előnnyel jár, hogy egy idősebb barátja van, akitől tanulhat, tanácsokat kérhet (a későbbiekben meg pláne, amikor tini korba lép).
2020. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek mindent böven egyszerűbben látnak!

Én egyszer mikor meseltem egy ovisnak hogy mama papa összevesztek most es most nem tanàcso öket zavarni nem megyünk, jött a nagy bölcsesség a 4 évestöl hogy dehàt kérjenek egymástol bocsánatot!


A gyerekek valoban felnött füllel egész elgondolkodtato dolgokat tudnak mondani.


Vannak ilyen aranyköpésekröl is gyüjtemények. Mikor egy gyerek elmondja szerinte mi a szeretet pl. Mélyen szánto gondolataik vannak

2020. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy furcsa, nyugi
2020. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!