Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha összevesztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha összevesztem azzal akit szerettem, de nem akarok kibékülni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
(16/F) Sziasztok. Szóval lényegében van egy lány, akivel nyár eleje fele ismerkedtem meg. 18 éves de nem nagyon voltak olyan hasonló különbségek sem külsőleg sem értelmileg. Tetszett nekem meg ilyesmi, de nem nagyon éreztem iránta eleinte semmit. Aztán minnél többet találkozgattunk, kezdtem nagyon jól megismerni, és már azon kívül, hogy tetszett éreztem is iránta valamit. Aztán a nyár folyamán egyre többet és többet találkoztunk, mondhatni már szerelmes voltam belé, de ő végig csak barátként tekintett rám. (Persze nem mertem el mondani neki hogy érzek iránta valamit). És itt kezdődött el az, hogy már annyira belé estem, hogy akárhányszor találkoztunk már szenvedés volt, mert mindig reményekkel indultam el otthonról, de hazafelé mindig szomorúan mentem mert tudatosult, hogy nem lesz ebből semmi. Pedig ő is egy csomószor ölelgetett, meg puszilgatott, meg mindig akart velem találkozni, facebookon is kb egész nap, reggel, este, suliba, otthon, bárhol állandóan beszélgettünk egymással, de látszott, hogy nem szeretne semmit. Aztán egyik nap írt, hogy ment egy szórakozó helyre, mesélte, hogy milyen volt, és ott említette, hogy kavart egy sráccal. Na ez olyan szarul esett annak ellenére, hogy ő nem volt köztünk semmi, hogy napokig nem is irtam neki vissza meg semmi. Jövőhéten megint ment, és megint megtörtént ugyanez. Csak ott természetesen valami ujabb palival. Itt olyan szinten kiakadtam, hogy le is tiltottam. Aztán végül feloldottam. Másodszorra is kibékültem vele. Persze nem mondtam neki, hogy az a bajom, hogy kavart valakivel; hanem mindig kitaláltam valamit, mert akkor rájött volna, és azt nem mertem elmondani. Aztán mentek tovább a hetek, itt mar elkezdődött a suli meg minden. Aztán rávett, hogy menjek vele én is egy ilyen szórakozó helyre. Mondom jólvan. Tök jó buli volt, táncoltam vele egy csomót, aztán egyszer csak annyit látok, jön egy faszi, éy lesmárolja. Ez nagyon nagyon zavart engem, de ami a leges legjobban zavart, hogy a csaj még élvezte is. Itt én fogtam magam, és leléptem. Másnap persze megint ráfogtam, hogy valami más bajom volt és azért mentem el. Folytatódtak tovább az események. Egyre több kisebb-nagyobb megbántás volt, de nem rég megtörtént ami végleg betette a kaput. Volt egy buli. Ott kihívta az én leges legjobb barátomat beszélgetni. Kb 10 perc múlva kinézek, már smárolnak. Magyarul lesmárolta a legjobb barátomat. Itt tudatosult bennem hogy ő mindenkivel mindenhol kavar, kivéve velem, aki 3 hónapja úgy belé van zúgva, mint az állat. Haza is mentem. Másnap akármit írt, mindenre beflegmultam. Aztán elkezdte kérdezgetni, hogy mi a baj. Megint kitaláltam valamit, valami tök apróságot. Aztán elkezdte mondani hogy ne haragudj meg bocsánat. Mindig egyből megszoktam bocsájtani, de most nem-et mondtam, és továbbra is beflegmultam. Aztán nagyon nagyon durván összevesztünk, hogy én most egy ilyen kis apróság miatt, képes voltam megutálni. Csak hát igazából nem apróság, csak nem mondtam el neki az igazat, hogy az a bajom, hogy csomó emberrel kavart. Aztán végül elhordott mindennek, és letiltott, minden közösségi oldalon, amin csak megvolt nekem. És most itt vagyok, és nem tudom mit kezdjek. Sírni tudnék, mert annyira szokatlan, hogy pár napja még egész nap reggeltől estig végig beszéltünk, most meg hírtelen semmi. De viszont az a baj, hogy kibékülni nem szeretnék vele, mert nagyon dühös vagyok még mindig, de mégse bírom ki valahogy nélküle. Valakinek van valami tippje amivel valahogy el tudnám felejteni, vagy le tudnám szarni? Hogy ne kelljen szenvedjek? Megköszönném :)

2016. okt. 25. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen lány miatt kár bánkódnod. Én az ilyen embereket ált. úgy felejtem el, hogy felírom 1 lap egyik oldalára, hogy mi volt jó a kapcsolatunkban a másik oldalára pedig azt, hogy mi volt rossz, mivel bántott meg, hányszor bántott meg stb. és mivel ált. jóval hosszabb a negatív lista így egy két nap után rájövök, hogy mennyivel jobb nekem nélküle.
2016. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyesztően hasonlít az én történetemre.Csak én vagyok a te helyedben..
2016. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hiányérzet lesz utána meg ilyesmi, de az ilyen lányokkal nem érdemes foglalkozni, mert nem csak a kedvedet rontják el mindig és le se szarnak, de még észre sem veszik magukat. Van akivel megéri foglalkozni, van akivel nem.
2016. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!