Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha rajtakapnátok...

Mit tennétek ha rajtakapnátok a legjobb barátotokat amint megöl egy embert?

Figyelt kérdés

(csak elméleti kérdés)

gyűlölte az illetőt mivel tönkretette az életét,

segítenétek neki vagy feljelentenétek



2020. dec. 20. 23:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Mennék a rendőrségre!
2020. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
fideszes lenne az illető, akit el tet lábalól? csak viccelek :) szerintem ezt nem lehet megmondani, szituáció függő, az egy olyan sok szerű állapot lenne, lehet nem is tudnál azonnal racionálisan dönteni, főleg ha nagyon jó barát, persze most rávághatod, hogy irány a rendőrség
2020. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
sokk* szerű
2020. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

A legjobb barátom?


Hoznám az ásót, és segítenék a hullát elásni :)

2020. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Biztos, hogy nem mennék a rendőrségre. Nem azért, mert nem ítélem el a gyilkosságot, hanem mert csak én szívnám meg. Mindig az ártatlan szívja meg. De egyébként sem, éljen ő a lelkiismeretével.
2020. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Segítenék. :D Imádom őt és egy nagyon jó ember, szóval biztos jó oka lett volna rá.
2020. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem látná hogy láttam, tuti kimaradnék belőle. Francnak kellene a 20 kihallgatás, 30 bírósági tárgyalás az életembe, ami után talán még én járnék rosszul, ha mégis megússza az illető.

Még a végén engem is kinyírna, mint egyetlen szemtanút.

2020. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Volt már ilyen, bár nem személyes indíttatásból csinálta csak rutin takarítás volt. Nem szóltam semmit, én se szeretem ha valaki belepofázik a munkámba.
2020. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Wow, micsoda kérdés...

Nyilván rendőrség, hacsak nem valami elvetemült, végtelenül gonosz emberrel végzett, akiért nem kár... De ez a való élet, és nem a Dexter c. sorozat, szóval ennek kicsi a valószínűsége.


2-es válaszoló, elég gusztustalan, amit írtál:

"fideszes lenne az illető, akit el tet lábalól? csak viccelek :)"


Nem, ez k.vára nem vicces, ez undorító és hányingerkeltő. Ki a f.sznak képzeled te magad? Nekem is bögyömben van a fideszke, de eszembe nem jutna azt mondani, hogy aki hitt nekik, akiket megvezettek, azok bármilyen megtorlást érdemelnek. A te fajtád miatt tart itt a magyar társadalom, ahol. Csak "fidesz" meg "nem-fidesz" van, ha a másik ember a velem ellentétes tábor tagja, akkor lehet is a torkának ugrani...

Tipikus átlag proli lehetsz.

2020. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a szuper a magyar jogszolgáltatásban? Hogy a gyilkosok kapnak mondjuk 15 évet, majd kiszabadulnak jó magaviselettel 12 után.

Na akkor van gáz.

Ha egy gyilkos kapna 3x200 évet, én sem aggódnék és szívesen segítenék rács mögé juttatni az illetőt.

Na de az itteni büntetési tételek mellett? Azt is letagadnám, hogy az országban voltam.

2020. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!