Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most így mi?

Ez most így mi?

Figyelt kérdés
Most amúgy nem tudom hogy ez hogy van de ráírtam még pár hónapja 2 osztálytársamra hogy mizu stb., és eddig egyszer sem írták nekem maguktól. Nem akarnak velem barátkozni vagy mi?
2020. dec. 22. 02:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essek nem 2 hónapja -beszéltünk xd kb 2 hete
2020. dec. 22. 02:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy mizura nem lehet sokat írni, ha előtte nem beszéltetek.
2020. dec. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam h stb. szóval másról is -beszélgettünk csak hát ők sose írnak
2020. dec. 22. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Vannak ilyenek. Van olyan barátom akivel hónapokig nem is beszélünk, de ettől függetlenül az egyik legfontosabb barátom, csak én pl nem szeretek írkálni, vagy telefonom beszélünk vagy személyesen találkozunk.

Nincs ebben semmi. Mindenki olyan nagy feneket kerít ennek az egész Messenger meg insta dolognak. Én inkább azt mondom kevesebb technológia több élet :)

2020. dec. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így kommunikálsz velük, mint itt, akkor én se írnék. Értelmetlenül és feleslegesen nyaggatod őket.
2020. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!