Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a megfelelő ajándék?

Mi lenne a megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés
Régen a legjobb barátnőm volt mostmár csak néha beszélünk de mégis szeretnék neki ajándékot adni. Igazából ilyen Basic ajándékötletekre lennék kíváncsi amit max 2500 ért tudnék még enni.

2020. dec. 24. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
A végét elrontottam max 3000 forintért meg venni
2020. dec. 24. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Inkább semmi... minek? Ha akarsz tőle valamit, akkor hívd el találkozni! Ne ilyen gagyi kukába való porfogókkal bökd ki a szemét!
2020. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést de segítséget kértem és nem azt hogy ilyen lekezelően beszélj!
2020. dec. 24. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Illatgyertya, vagy egy könyv, vagy valami sminktermék, szempillaspirál, körömlakk. Vagy egy konnektorba dugható illatosító. Esetleg valami különlegesebb édesség.
2020. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Body shop-nál van ~2600-ért kis ajándékcsomag, mellé vágsz egy csokit vagy valami és kész.
2020. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könyv mindig érték.
2020. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint az élmény alapú ajándékok híve vagyok és szerencsére ezeket lehet "kicsiben" is kivitelezni.

Bár nem tudom mi az oka annak, hogy már csak a volt legjobb barátnőd, de abból kiindulva, hogy még beszéltek és tartjátok annyira a kapcsolatot, hogy ajándékoztok... én mindenképp egy közös programmal rukkolnék elő.

Jelen helyzetben persze ez nem a legegyszerűbb, mozik, kávézók, színházak stb zárva, de én például egy otthonra szervezett délutáni forrócsokizásnak vagy teázásnak, vagy esetleg valami filmezős, társasjátékozós estének is örülnék egy régi baráttal. Vagy ha olyan beállítottságúak vagytok akkor akár közös süti sütés.

2021. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!