Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm nem akar összefutni velem Karácsonykor, mert fél a koronától.

Ez azért furcsa nekem, mert a legtöbb idejét a barátjánál tölti, akinek az anyja óvónő, így eléggé ki van téve a vírusnak.

Picit rosszul esik, hogy szinte egész évben nem találkoztunk emiatt...:( Minden szabály betartásával, maszkkal, stb-vel gondoltam a találkozót, legalább hogy odaadjam neki az ajándékát, de ő nem akarja.

Hagyjam rá a dolgot? Azt, hogy addig nem is fog velem találkozni, amíg nincs oltás, kicsit abszurdnak tartom.

Nem arról van szó, hogy szerintem hülyeség a vírus és nem kell tőle félni. A családunkból mindenki home office-ban van, nem nagyon találkozunk senkivel néhány emberen kívül, maszkot hordunk, stb. Nyilván én sem szeretném elkapni, továbbadni meg pláne nem, de nem látok rosszat egy rövid maszkos-távolságtartós találkozóban.

20/L


2020. dec. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Engedd el. Hülyéken nem lehet segíteni.

Nekem is van ilyen barátnőm, mondjuk már kételkedem hogy azok vagyunk-e.

Túltolják a hisztit az emberek.

2020. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez van velem is, az egyik barátnőm március óta 2x volt hajlandó találkozni, mert egyháztartásban él a mamájával és fél a vírustól, nehogy megfertőzze valaki, de közben nyáron horvátban nyaralt a pasijával. Érdekes dolgok ezek, de én rá hagyom, mert úgy sem lehet mit kezdeni vele.
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlzásnak érzem én is, főleg hogy te betartod az előírásokat és elővigyázatos vagy. Van olyan ismerősöm, akivel emiatt nem szeretnék találkozni, aki járványszekptikus vagy mi a szösz, de aki normális, azzal találkozom. Lehet van ott a háttérben más is. Én nem tudnám elképzelni, hogy a legjobb barátommal/barátnőmmel ne találkozzak ilyen sok ideig és még karikor se. 🤷‍♂️ Engedd el...

Velem találkozhatsz, ha gondolod és az ajándékot is szívesen elfogadom. 😀

2020. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a vírusról szól, csak egy jó ürügy. Mintha azt mondaná hogy "azért nem tudtam visszaírni mert rossz a Messenger"... na persze...

Ha valóban ennyire félne a járványtól, akkor egy burokban élne, és nem járkálna egy olyanhoz, aki szinte biztosan fertőzött (volt).

Én a helyedben nem hagynám sunyulni, egyenesen, de nem agresszíven kérdőre vonnám, rávilágítanék neki az ellentmondásra, és megkérném, hogyha baja van velem, vagy egyszerűen csak nem akar velem találkozni (mert nem kíváncsi rám többet vagy a pasijával akar inkább lenni), akkor mondja a szemembe.

2020. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Az óvodai dolgozókat jó ideje heti rendszerességgel tesztelik. Te hogy vagy ezzel?
2020. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hmm. Az a helyzet, hogy mióta barátja van (másfél éve), én kissé hanyagolva vagyok. Ezt már 2x megbeszéltük és javult is a helyzet, többet keres, érdeklődik, facetime-on beszélünk. Én is elfogadtam, hogy más neki a fontoa.

De másfél éve minden áldott nap együtt is vannak a pasijával, nem viccelek:D "nem tud nélküle aludni" meg hasonlók.

Szóval ez is benne lehet a dologban. Plusz a víruspara. A kettő együtt meg ezt eredményezni:(

2020. dec. 25. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd észre, hogy becsap és kifogásokat keres. ilyennel nem érdemes hosszú távon tervezni
2020. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!