Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki a saját kutyáját jobban...

Aki a saját kutyáját jobban szereti mint a legjobb barátját, akkor arról elmondhatni hogy nem is legjobb barát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problema? En is jobban szeretem a macskamat, mint a barataimat. Nem feltetlenul a “jobban” a megfelelo szo, inkabb mashogy, de ha barmilyen helyzet van, az allat elonyt elvez a barattal szemben, mivel az rad van szorulva, a barat meg jo esetben egy eletkepes, felnott ember.
2020. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretem a macskám mint a barátaimat. Csakhogy én most egyetlen egy legjobb barátról beszélek.
2020. dec. 28. 09:23
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy elkepzelem azokat akiknek nincs egy baratjuk csak egy állatuk otthon, kétlem hogy nem őrülnek bele.

Forditva akinek baratai vannak de háziállata nincs, az nem szenved.


Egy állat csak ugy tűnik mintha fontosabb lenne.

Szerintem

2020. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt. Másfajta szeretet.

A kis állatkád a társad, mindig veled van. De nem tudsz vele beszélgetni, nem tudsz vele elmenni egy programra, nem tud tanácsot adni, stb.

2020. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 Szerintem nem arrol szolt a kerdes, hogy valakinek csak az egyik van. Amugy ha nincs haziallatod, nyilvan az nem gond, de ha van es valami tortenik vele, akkor az ugyanolyan gond, mintha egy baratodat veszitened el. Legalabbis az en macskam most atmenetileg nincsen velem, de nagyon hianyzik es ha valasztani kene, inkabb lemondanek az egyik baratom baratsagarol, csak legyen mar itt a cica. Most ebbol kikovetkeztetheto, hogy van tobb baratom is, de mindegyik inkabb csak ilyen 1-2 eve tarto baratsag, nem pedig regi evtizedes legjobb baratok, ami felnott korban amugy is ritka, ha a kornyezetemet nezem.

Felnotteknek altalaban mar csak a kozvetlen kis “csaladi kore” szamit igazan, amibe altalaban a kozeli csaladtagok, parkapcsolat es igen, sokszor a hazikedvenc szamit bele, a baratok pedig kevesbe, mivel ok nem annyira reszei az eletuknek, nincsnek ott minden nap, nem elnek egyutt.

De konkret szituacio leirasa nelkul nekem meg mindig fura ez a “jobban szeretem az egyiket mint a masikat” dolog, nem hallottam meg ilyet, hogy egy barat feltekeny lenne a masik hazikedvencere :DD

2020. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak mert kértem egy szívességet. És az volt a válasz hogy meg kell sétáltatni a kutyát. A lényege hogy elvégezze a dolgát. Az meglett volna 5 perc alatt. De nem, neki 30 percig kell sétáltatni és így már az én kérésem nem fért bele.
2020. dec. 28. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Szó nincs arról, hogy jobban szeretné (bár az még mindig jobb lenne, mint ami most van). Ha tényleg csak 5 percet vett volna igénybe, amit kértél volna, annyit a kutya meg se érez akkor se, ha fix időhöz szokott sétaügyben. Itt simán arról van szó, hogy nem volt kedve segíteni neked és a kutyasétával terelt. Miről lett volna szó amúgy?
2020. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem! Az én sztorim egy olyan 20 percet vett volna igénybe. A kutya ameddig elvégzi a dolgát az 5 perc :D

Csak ugye 30 perces sétákhoz van szokva de most egszer kibírja ha nem történik ez meg vele. El kelletr volna nekem hozni valamit mert neki 20 perc ingyen lett volna, nekem pedig 5 órát vett volna el + 2000 forintomba.

2020. dec. 28. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így egy kicsit más a gyerek fekvése, de azért fenntartom, hogy kevesebbet nyomott a latba a kutya megszokása, mint a kedv, hogy segítsen :)
2020. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is így érzek :(
2020. dec. 28. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!