Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire ritka az, ha...

Tényleg ennyire ritka az, ha valaki a legjobb barátnőjével szokott együtt aludni?

Figyelt kérdés

Mármint egy ágyban. Mindketten 24 évesek vagyunk, neki van vőlegénye, nekem is barátom.


Két éve sajnos messze költöztünk egymástól, így kb. csak negyed évente látjuk egymást. Olyankor viszont nekünk alap, hogy együtt alszunk, egyrészt nosztalgia (mint régem fesztiválokon a sátorban), meg egyszerűen csak jó, hogy ott van mellettem és beszélgethetünk, amíg csak be nem alszunk.


Ezen teljesen kiakadt egy barátom, akinek meséltem. Nem értem miért. Tényleg furcsa lenne ez?



2020. dec. 28. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyáltalán nem lenne az, inkább örülnie kellene hogy van egy ennyire jó barátnőd.
2020. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Egy szobában még oké, de ha egy ágyban, akkor az már valami intimitásra utal.
2020. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Még ha fiúval lenne... De ebben mi lenne az intimitás? Sok csaj alszik együtt így aki nem homofób. Mert csajok közt is van homofób és nem homofób. De ettől még nem leszbik.
2020. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"az már valami intimitásra utal"


Az intimitás jó dolog. És nem csak a szexuális dimenziója létezik. Az is intimitás, mikor a gyerek az anyjához bújik.

2020. dec. 28. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Akkor közelítsük meg kicsit másik oldalról a dolgot. Ha 2 fiú / férfi aludna így egy ágyban, akkor egyből mindenki melegnek gondolná őket.
2020. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi gond nincs ezzel.

Nyáron, ha találkozom a barátnőmmel, szerintem annyira nem ritka. :)

2020. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%

Mi is szoktunk (19 és 21 évesek vagyunk). Sőt, sokszor összebújva is alszunk, szerintem nincs ebben semmi furcsa.


Mi olyanok vagyunk, mintha testvérek lennénk, még középsulis koliban ismertük meg egymást. Mindketten úgy kerültünk oda, hogy 'otthon' nem kellettünk (ő egy 7 gyerekes családból jön, ahol full elhanyagolták; nekem meg még kicsi koromban a szüleim elváltak és mindkettőnek van új családja és onnan gyerekei, úgyhogy útban vagyok).


Szóval még kamaszként lett egy fogadott testvérem, aki pótolja azt is, hogy például a családomban soha senki sem ölelt meg, hogy nem volt olyan, hogy gyerekként anyukám mellett aludhattam volna, ha egyedül voltam.


Ő végzős volt a gimiben én meg 10.-es, amikor először együtt aludtunk. Engem akkor dobott a barátom egy nálam sokkal szebb csaj miatt, teljesen ki voltam készülve, egész éjjel sírtam, mikor azt hittem, a szobatársaim már alszanak. Erre egyszer csak odajött, megölelt, én meg csak sírtam és nem engedtem el, csak kapaszkodtam belé és elaludtam. Szóval szegénynek nem is lett volna választási lehetősége, minthogy ott aludjon mellettem. :D Meg azóta is, ha valamelyikünk rosszul van, ott a másik, akit lehet ölelgetni és akinél lehet sírni.


Én sajnálom azokat, akik ebbe (meg mindenbe) csak a szexualitást tudják belelátni. És kívánom nekik, hogy legyen nekik is egy olyan csodálatos legjobb barátnőjük, mint az enyém, akkor majd megértik, hogy miről beszélek :)


Röviden a válasz: szerintem nem furcsa és teljesen rendben van ez.

2020. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebbe semmi. Ha elmegyünk bulizni és valamelyikünknél alszunk, v hazibuli van v csak siman egy csajos ottalvós este, akkor mivel nekek pl nagy az ágyam, a legjobb barátnőm mellettem alszik.

Nem vagyunk leszbikusok, mindketten heterók vagyunk. Nem bújunk össze, nem ölelgetjük egymást meg semmi. Ettől még senki nem lett leszbikus.


Végzős alapképzéses egyetemisták vagyunk.

2021. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!