Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki egész nap fent van a neten, de nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Sok ilyennel találkoztam az utóbbi időkben és egyre jobban zavar, hogy sokan csinálják ezt. Van konkrétan olyan, aki csak 1 nappal, vagy akár 1 héttel később ír vissza. Miért lehet ez, ha minden percben szinte facen fent vannak? Ennyire nem kíváncsiak rám?

2020. dec. 30. 00:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pl telefonon van mobilnetem és nem szoktam a telefonon kilépni Facebookról, ezért akkor is online mutat, amikor alszom.
2020. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Van jobb dolga, is mint neked írogatni.

Ha fontos mondanivalód van, hívd fel telefonon, vagy menj át és beszéljétek meg személyesen.

Ha csak Facebookon írod, akkor nyilván nem olyan fontos a mondandód, és eképpen fogják kezelni mások is.

2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Kb 2 hónapja már bármilyen régi üzenetedet ki tudod törölni, én pár hete tudtam meg! Azóta használom is. Velem csak 1 személy szokta csinálni ezt, és az a legidegesítőbb amikor ő kérdez vagy kér valamit, rögtön válaszolok de a válasz már nem érdekli! Lehet hogy azért mert látja előnézetben, megkapta amit akart de nem kattint rá mert akkor meg kéne köszönnie! Kari előtt is akart valamit egy reggel, válaszoltam neki, nem nézte meg, késő este fogtam és töröltem, na azt viszont rögtön megnézte! De nem mert érte szólni. Azóta sem tudom hogy látta-e előnézetben vagy nem, csak nem merte újra megkérdezni.

Próbáld ki te is!

2020. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem párszor megviccelt a messenger, online-nak jelzett, holott nem voltam fent. Aztán kiderült, hogy 1-2 régi (nem működő) telefonomon be voltam jelentkezve, mielőtt végleg elromlottak volna.

Egyébként annyira nem érdekel az ilyesmi, van az ismerőseimnek jobb dolga is szerintem, minthogy velem traccsoljanak.


20F

2021. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!