Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék elfelejteni egy...

Hogyan tudnék elfelejteni egy olyan barátot, akivel együtt nőttünk fel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy törődött velem, mint még soha senki, minden titkom elmondtam neki, akkor sem fordult el, amikor a legnagyobb hibáim követtem el. A világ másik felére költöztem így külön váltak az útjaink, de az utóbbi időkben egyre többet gondolok rá. Hogyan tudnék elfelejteni egy ilyen lányt?
2020. dec. 30. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék neked segíteni. Szóval írom is amit gondolok
2020. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen muszáj elengedned, ha ennyire jóba vagytok, interneten keresztül beszélgethetsz vele, tovább lépni viszont úgy tudsz ha új kapcsolatokat alakítasz ki és a régivel ha nem folytatod egyáltalán a kommunikációt idővel enyhűlni fog a hiánya.
2020. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Először is. Ne akard elfelejteni, egy jó barátot aki mindig melletted állt nem kell elfelejteni. A táv nagyon sokszor tönkre tesz mindent hisz a találkozások elmaradnak ezáltal eltávolodnak az emberek.. De ott van a távkapcsolat úgymond, tudom sovány vigasz de ha barátságról van szó azzal az megoldható, kivéve ha többet érzel :( tudom nagyon nehéz neked most és úgy érzed a világ fájdalma rajtad áll, és ezt érezni kell nem csak valakinek papolni erről, de maradj nagyon erős és ne hagyd hogy a hiánya elnyomjon, biztos vagyok benne hogy ő sem azt szeretné hogy miatta szomorkodj 0/24-Ben, lehet akármilyen messze valaki pár havonta egy találkozó belefér talán. De ha tényleg nagyon messze van és necces lenne akkor tényleg ott van a távkapcsolatos megoldás. Annyi alkalmazáson tudnátok tartani a kapcsolatot.
2020. dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok én írtam az elsőt is és az előttem lévővel is egyetértek
2020. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kell, mert akkor a természeted ellen harcolnál, hisz a szíved azt mondja, hiányzik. El kell fogadnod, hogy ő nincs veled, át kell élned a bánatodat, teret kell adnod az érzéseidnek. Érzéseidtől függ, meddig tart ez el, de sose állj ellent.
2020. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le se ..ik már téged, ezért akarod elfelejteni?
2020. dec. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, részben ezért is
2020. dec. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!