Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy dolgozzam ezt fel? Van...

Hogy dolgozzam ezt fel? Van értelme foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akinek nem sok barátja van, legtöbbször velem megy szórakozni vagy bárhova. Viszont észrevettem, hogy még így is én vagyok a legkevésbé fontosabb számára, ha bárki más ír neki, vagy bárm olyan van, nekem ír vissza legutoljára, tényleg minden más fontosabb neki, mint én, az is lehet, hogy egyáltalán nem vagyok számára fontos. Ha butaságot mondok neki mindig kioktak, leszúr. ezek a dolgok nagyon rosszul esnek, hogy semmibe vesz, sokszor bánt, van értelme erőltetnem ezt a barátságot? Ami lehet nem is az, én csak vagyok valaki, aki kéznél van ha unatkozik.
2020. dec. 31. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme erőltetni..
2020. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem akkora dolog, hogy fel keljen dolgozni. Ha nem foglalkozik veled, tarts egy kis szünetet, beszélgess mással. Biztos vannak neked is barátaid, ismerőseid, akikkel tudnál beszélgetni.
2021. jan. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, de nekem igen, kihasznál csak.. vannak, szoktam is, de pofára ejt csak, hogy nem törődik velem
2021. jan. 1. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
korotok?
2021. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor addig beszélgess mással, tartsd mással is a kapcsolatot.
2021. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!