Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másban is van szorongás...

Másban is van szorongás mielőtt kimenne szocializálódni?

Figyelt kérdés
Bennem leginkább amiatt van, ahogy gyakran rám néznek az emberek, ahogy felmérnek, olykor gúnyosan néznek, mosolyognak. Ez elképesztően zavar. Más is jár ebben a cipőben?
2021. jan. 2. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Előtte nincs.
2021. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert látják hogy semmi önbizalmad, önértékelésed nincs, vagy csak érzik a kisugárzásodon. És aki gyenge, azon hamarabb ítélkeznek az emberek. Ha nem érdekelne más és bíznál magadban, más is jobban elfogadna. Meg lehet hogy a nagy részét csak beképzeled és amúgy nincs is így...
2021. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2


Tehát korántsem lehetséges, hogy a külsőmön ítélkeznek?

2021. jan. 2. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mert ha van elég önbizalmad akkor teljesen mindegy hogy hogy nézel ki. Akkor elfogadnak ők is úgy ahogy vagy. De ha te nem vagy magaddal megelégedve akkor ők sem lesznek veled.
2021. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Én meg vagyok elégedve magammal, viszont az emberekkel nem vagyok.

2021. jan. 2. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg vagy elégedve magaddal, akkor meg nem mindegy hogy mit gondol rólad más? :D

Vannak akik szeretnek téged és elfogadnak, te is meg vagy elégedve magaddal, akkor mi itt a gond?

Ha meg folyamatosan azt nézed hogy kinek mi a véleménye rólad, akkor meg mégsem vagy megelégedve, csak azt hiszed.

2021. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg lennél elégedve magaddal, alapból nem lenne szorongásod.
2021. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6


Nem, csak zavar, idegesít. Nem tudom, hogy kötözködni akarnak vagy mi bajuk.

2021. jan. 2. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te érzed azt, ahogy méregetnek, elítélnek. Én alapvetően mindenkire szolídan mosolygok. Szerintem ha valaki gúnyosan beszél, azt abszolút lehet érezni. Engem nem érdekel, hogy ki mit gondol, de az annál inkább, hogy hogyan is beszél velem.
2021. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem így magamat, amikor nem szerettem magamat úgy ahogy most. Mióta többre tartom magamat, meg az embereket is, és nem mások minden egyes mozzanatát figyelem azóta nem szorongok ilyen butaságok miatt.

Szerintem csak túl érzékeny vagy mások reakcióira, és azt hiszed ellened van mindenki. Szállj le a földre, igazából mindenki tojik a másikra. De ha konkrétan tapasztalsz vmi feléd irányuló szemétséget, akkor tudd az azért van, mert senki sem szereti azt, amikor valakin látszik, hogy szorong egy közösségben, és belső frusztrációi vannak, nem tudja elengedni magát.

Én azt javaslom, hogy próbálj meg elsőnek nem foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol rólad, hidd el jó dolog ettől megszabadulni. Gondolj bele, hogy úgyse körülötted forog másnak az élete.

2021. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!