Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljek egy ilyen...

Hogyan kezeljek egy ilyen férfi-nő barátságot?

Figyelt kérdés
A párom egy ellenkező neművel kezdett barátkozni a munkahelyén, ami nagyon bántó volt számonra mikor kiderült, mivel soha egy szóval nem említette, hogy ennyire jóban lettek pár hét alatt. Úgy érzem, hogy folyamatosan titkolni akarta előttem, mert szerinte úgysem értettem volna meg, nem tetszett volna nekem. Nem tudom hogyan kell egy ilyen helyzetet kezelni. Ha azt mondom, ne beszélgessen, írogasson neki, akkor úgy érzem egy hárpia vagyok, ha azt mondom oké, baratkozzanak akkor meg hol a határ.. nyilván nem mondhatom, hogy csak heti 2-szer beszéljetek a munkahelyen kívül. De napi szinten viszont zavarna, ha folyamatosan chatelnének, telefonálnának egymással. Azt érzem, hogy a párom vonzódik is hozzá, nem tudja úgy kezelni baratkênt, mintha egy férfi lenne, mert egy nőnek azért csak bókolgat stb.
máj. 22. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

"Azt érzem, hogy a párom vonzódik is hozzá, nem tudja úgy kezelni baratkênt, mintha egy férfi lenne, mert egy nőnek azért csak bókolgat stb."


ezzel elindult a lejtmenet...


Nem vagy hárpia, és ez nem barátság.

máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Többször átbeszéltük és ezeket a dolgokat bánja is. A nő is kapcsolatban él és az ő párja tud a barátkozásról. Nyilván a kis bókokról nem tud, viszont a nő nem akar semmit a páromtól. Ezt neki és nekem is elmondta, megírta.

Ezek után normális, ha tovább barátkoznak betartva a határokat? Mármint ez így elfogadható kell legyen számomra?

máj. 22. 08:29
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Hm...
máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Tuti, hogy dugni fognak!!!
máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezt így nem lehet előre megmondani.
máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet megtiltani valakinek, hogy ellenkező neműekkel beszéljen, barátkozzon, főleg munkahelyen. Azért mert valaki ellenkező nemű, egyáltalán nem biztos, hogy bármit is akarnának egymástól vagy vonzódnának egymáshoz.

Te minden ellenkező neművel kikezdesz? Ha ellenkező neművel beszélsz, akkor az neked mindenképpen ismerkedés?

máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy old meg hogy legyen közös programotok (ti és a munkatárs), abból hogy ki érződik 3. keréknek vagy mennyire lehet késsel vágni a légkört szerintem lehet döntést hozni. Nekem több női barátom van, szerintem beszélgetéseinkből legtöbb normális embernek lejön hogy itt semmi romantikus/szexuális kapcsolat nincsen
máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ha tudja, hogy zavar, és így is igényt tart a "barátságra", akkor kvázi a másik csaj a fontosabb... Persze kívülről tűnhetsz "hárpiának", de ha benned ez folyamatosan ellenérzést kelt és a párod ezzel nem foglalkozik, akkor ott nem te vagy a hibás.


Nem tudom, egy munkahelyi barátság nem érne ennyit, ha zavarja a páromat, akkor megmaradunk kollegális szinten és a munkaidőn túli szabadidőmet azzal tölteném, akit igazán szeretek.

máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, hány évesek vagytok??? Nekem is van/volt ellenkező nemű barátom, soha nem kezdtünk ki egymással! Mindkettőnknek volt párja, nyilván nem mindennap beszéltünk azért!
máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha mind a ketten vonzódnak egymáshoz, akkor kialakulthat valami. De ez nem biztos.
máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!