Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért este ír? Vagy ez normális?

Miért este ír? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (ő fiú, én lány), már több mint egy éve szinte napi szinten beszélünk, de eddig csak sulival kapcsolatban. Kb egy hónapja kezdtünk más témákról is sokat beszélni, de többnyire csak késő este ír, sose hív találkozni (én már hívtam de akkor nem jött össze), pedig más barátaival rengeteget szokott találkozni. Vajon többet érez? Nevezett a barátjának, de az régebb volt.
2021. jan. 6. 00:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

7, nem állítottam olyat amit nem mondtál. Illene a véleményem nem tényként előadni? Márpedig az amit leírtam, (tehát hogy ÉN hogy kezelem az ilyet) az nem más, mint egy tény. Az meg a kutyát nem érdekli hogy TE mit gondolsz erről, nem neked írtam.

Ráadásul ha vetted volna a fáradságot hogy elolvasd a szabályzatot, tisztában lennél vele hogy aszerint nem mások válaszaira kell reflektálni, kizárólag a kérdezőre kell koncentrálni.

Ki erőltetett bármit is? Alsóban megtanítják az embert az értő olvasásra. Ha neked ez menne, akkor annyi jönne le a válaszomból, hogy megírtam azt, hogy én hogy kezelek egy ilyen helyzetet, ezzel alternatívát adva a kérdezőnek, hogy van olyan ember, aki ezért teszi. Nyilván ha mindenki leírja hülye tippelgetések helyett hogy ő miért szokott ilyet tenni, azzal sokkal többre megy, mert akkor azt tudja leszűrni, hogy milyen okokból tehetnek ilyet az emberek.

Az egész válaszod bűzlött a felsőbbrendű arroganciától. Te mindenki fölé helyezed magad kapásból, ami egy gusztustalan, nárcisztikus szokás. Eleve az a cinikus megjegyzés, amivel kezdtél, a macskakörmözés, hogy de sok "szakértő" van itt, meg a másik arrogáns megjegyzésed, hogy amit az első két "okos" ír...

Ha te nem látod hogy mi volt a gond az egész kommenteddel, akkor veled van a baj.

2021. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na most tudom mindenki hülyének fog nézni de ez velem is így van...ESTE TAMADNAK FELL🤣🤣 vagy én nem tudom...lehett nappal nincsenek otthon, haver, Stb stb ... de amugy nem te vagy az egyedüli akivel ez van🤣❤
2021. jan. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!