Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt-e köze ehhez a konfliktus...

Volt-e köze ehhez a konfliktusunknak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, vagy 12 éve ismerjük egymást. Eléggé törtető, tudja mit akar az élettől és teljesítmény is van bőven a háta mögött. Néha elég önteltnek és beképzeltnek mutatkozott, régi kisiskolás osztálytársaink is úgy emlékeznek rá, hogy nagyképű volt picit. Ennek ellenére én jól kijöttem vele, engem nem nézett le (legalábbis akkor még a szemembe nem), lehet azért mert én is szerettem és tudtam küzdeni a célokért a realitás talaján maradva. Elkerültünk más intézménybe, ott kimutatta a foga fehérjét, kárörvendett és szurkálódott mikor lent voltam. Nagy az igazságérzetem, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, örült a sikertelenségemnek, nem tekintettem barátnak, összevesztünk és mellőztük egymást. A kapcsolat megszakadt. 2 évvel később közös ismerősök mondták hogy megváltozott a srác, már normális, kedves, nincs elszállva magától. Lehetséges ilyen? Hogy valaki így megváltozzon? Azt hittem kedveljük egymást de engem elveszített. Még sírt is miatta. Szerintetek a konfliktusunk hatással lehetett erre a változásra, amiről nem tudom, mennyire lehet valódi?

2021. jan. 8. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne. Emberek változnak. Akár az elveszített kapcsolatok okán is. Az is lehet, hogy a korábbi nagyképű viselkedése volt egy felvett védekező póz, inkább ő támadott, mint hogy őt támadják. Aztán megérett, látta, hogy nem kell az emberektől félnie.
2021. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!