Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon lehetséges még számomra...

Vajon lehetséges még számomra az, hogy barátokat szerezzek?

Figyelt kérdés
Még csak huszonéves vagyok, annak is az elején járok és ott tartok, hogy jelenleg nincsenek barátaim. Azt érzem, hogy ez különösebben nem zavar engem. Persze abnormálisnak tartom, hogy ezt így látom és tudom, hogy változtatnom kéne ezen a hozzáállásomon, mert elengedhetetlen dolog az életben a barátság. Szerintem az lehet a háttérben, hogy sokszor csalódtam barátokban, de főleg legjobb barátban/barátokban. Régen sok barátom volt, mint minden normális embernek. Nyitott voltam mások felé barátság szempontjából és szerintem sokan kedveltek. De ha most belenézek a tükörbe, akkor egy megtört embert látok benne. Úgy érzem, hogy az egész világ utál/ki nem állhat engem! Úgy gondolom, hogy nem vagyok nyitott az ismertségre és csak felszínesen ismerkedek meg másokkal. Mitől változhatna ez meg? Lehet el kéne költöznöm innen, ahol ezt a sok rosszat átéltem. Lehet ki/meg kéne szabadulnom ebből a környezetből/től. Mit gondoltok? :(

2021. jan. 9. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A környezetváltás nekem anno nagyon jót tett :)
2021. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Változtass a gondolkodásodon is, legyél pozitív és minden menni fog, persze hogy lesznek barátaid
2021. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Költözés nem old meg semmit,nem menekülhetsz saját magad elől.

Én próbáltam úgy mond el menni itthonról,több héten keresztül távol voltam külföldön több helyen is (munka) de egyszerűen rá jöttem hogy saját maga elől menekülök.

Végezz önismeretet.

Tegyél rendet saját magadba,zárd le a régi sérelmeket örökre.

Hová valósi vagy?

2021. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nógrádi vagyok. Az a te sztorid és tapasztalatod, te úgy látod. De nekem ez nem élet így. Nem tudok az lenni, aki szeretnék. Az idő meg csak egyre gyorsabban repül. Pont a régi sérelmeket nem kéne felelevenítenem, helyette el kéne felejtenem őket végleg és továbblépni.
2021. jan. 9. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia,kérdező én is Nógrád vagyok.🙂

Hány éves vagy hogy így érzel?

2021. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még a húszas éveim elején járok.
2021. jan. 10. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban merre laksz?

Milyen nemű vagy?

2021. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is kb hasonló helyzetbe vagyok. (huszonéves, 0 barát, antiszoc, demotivált) Mindig nehezen barátkoztam és nehezen érdeklődtem mások iránt.)

Ami érdekelne, hogy van e értelme barátokat szerezni egyáltalán. Vagy hogy tényleg létezik e a felnőttek között is barátság. (Olyan régóta nincs semmi féle barátom, hogy elfeljetettem milyen volt + Akivel jóban vagyok azokkal is csak a felszínen és inkább a kölcsönös kihasználásról szól az egész.) Az ember átlagosan huszonéves kora elején kezdi megízlelni a felnőtt életet (gimi utána munka, több felelősség,stb, stb) szal lehet, hogy ez a "baráttalanság" is csak egy ezzel járó tényező. Az ember ilyenkor jön rá, hogy a fiatal korában megtanult barátság definíciója másképp hangzik a felnőttek világában. Talán ennyi volt a szórakozásból és innentől már csak az érdekbarátságok, vagy munkahelyi, egyetemi felszínes ismeretségek maradnak. És ennyi, ez egy dolog amit el kell fogadni. De én sem vagyok okosabb, csak egy feltételezésem ami remélem nem igaz. Minden cáfolásnak örülök.

20/L

2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki Nógrád megyében lakik és barátkozni szeretne az nyugodtan írjon.
2021. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet írni,privit is:)
2022. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!