Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Helyes ötletnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Szóval sziasztok! 25 éves vagyok, van egy “legjobb fiú barátom”, de már nagyon régóta szeretem, viszont sosem volt annyi önbizalmam hogy ezt elmondjam neki, és nem is igazán vagyok az esete. Most külföldre költözik mert kapott egy jobb munka ajánlatott mint amilyenek itthon vannak. A szívem szakad meg hogy elmegy, pénteken utazik, de már vagy egy hete azon rágódom hogy meg kellene csókolnom, hisz nem igazán van mit vesztenem, de mégis félek. Nem tudom hogy mi lenne ha nem viszonozná a dolgot. Mit gondoltok, mit kéne tennem?

2021. jan. 11. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Jól megkutyulnád vele a dolgokat az fix 😅😅

Én sajnos a szívemre hallgatós típus vagyok, pedig jelen esetben szerintem az észre kéne.

2021. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak elmondanám neki, hogy mizu. A megcsókolás az elég elcsépelt és kellemetlen lehet ha pl elhajol vagy ellök magától. Elég kínos lenne mindkettőtöknek.
2021. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira látom miért épp most akarsz bevallani neki mindent, amikor most utazik, szóval ha még viszonozná is, csak szenvedés lenne úgy együtt lenni, hogy ő külföldön van. Ha eddig nem vallottad be, most már szinte semmit nem számít. De persze, ha úgy érzed, hogy el kell mondanod neki, akkor tedd, csak tudd előtte, hogy nagyon rosszul is elsülhet, és így, hogy az utazása után már nem is nagyon tudjátok majd személyesen megbeszélni, nem nagyon látom olyan lehetséges kimenetelt, ami pozitív lenne.
2021. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Azaz nagyon-nagyon csúnya és kövér vagy. Egyéb esetben ilyesmi nem fordulhat elő. Régen szét qrta volna már a πcsádat.
2021. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Látszik, hogy zárva maradtak a sulik te kis suttyó. Menjél inkább tanulni.
2021. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem se kövér se olyan nagyon csúnya nem vagyok, egyszerűen a nem ilyen típusú lányok jönnek be neki!
2021. jan. 11. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csókold meg! Mindig az el nem csókolt csók a legédesebb emlék, és hamarosan csak az emléked marad a srácról.
2021. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem meg, bár rémes volt.
2021. jan. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!