Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a haveromnak ez...

Szerintetek a haveromnak ez miért fájhat?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és van egy fiú haverom, aki nálam idősebb 8évvel, és nincs neki se gyereke se senkije hanem egyedül lakik és 2kutyája van. Én meg anyukámmal élek, és nekem sincs se gyerekem se élettársam. És mind ketten szinglin vagyunk, ő se találta meg az igazit, de én se még nekem is sok csalodásom volt. A lényeg hogy mikor mesélem neki őszíntén hogy kivel ismerkedem vagy járogatok, akkor folyton a pasikat magához méricskéli hogy az egy sovány gyerek akit ő simán meg tudna verni ha úgy lenne, meg hogy az egy élet képtelen ezért meg azért. És mikor azt mondom neki hogy hadja már ezt a stílust abba, mert nekem alapból nem is jönnek be az izmos pasik, se azok akik durva vagy erőszakosak lennének hanem én a normális kedves aranyosakat szeretem, és nem tartom őt, életképtelenek csak mert nem gazdag miért kell feszt azt nézni kinek mije van? És utána meg le olt engem hogy már nem vagyok tini miért nem olyanokkal ismerkedem akik sokkal komolyabbak meg minden miért az ilyenekkel .... és hogy miért nem jönnék össze ő vele inkább, hát mert ő mindenben csak a rosszat látja, mindenkit le nézz, és ha velem beszélget akkor meg folyton csak le olt mindenért ha nem úgy látom a világot ahogyan ő. És nem értem mit fáj, az neki és miért kell minden pasit magához mirécskélnie akivel ismerkedem vagy akivel együtt vagyok, ha meg véletlenül olyan pasival ismerkedem aki, nála többet keress anyagilag arról meg le akar beszélni, hogy úgy se vagyok annak én elég jó, mert hogy az én fajtámat csak használgatná és dobná, és köztünk gondok lesznek a pénzel a magas anyagi különbséggel és addig nyomja amíg nem szakítok a fiúval, mert belém beszéli hogy a pénz mindig minden kapcsolatot tönkre tesz és csak sérülnék úgyis cím.

#pénz#barátság#ítélkezés#haver#pasik#csajok#tapasztalatok
2021. jan. 13. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert beléd van esve, csak nem meri nyíltan közölni, mert tart a visszautasítástól és annak következményeitől is.
2021. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is féltékeny.

De ha állandóan lekezelő veled, akkor miért a haverod még mindig?

Hány éves amúgy a srác?

2021. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én 22vagyok, és ő pedig 30éves.

Igazából csak azért nem építettem eddig még le, mert amikor le akartam építeni akkor meg sajnáltata magát, hogy őt vele mindenki csak addig törödik amíg nincs más vagy jobb, és én miért akarok közéjük tartozni és hogy ennyit ért az ismeretségünk ennyit értünk? És sajnálatból igazából hogy ne zakalasson vagy hisztizzen. Amúgy meg ha annyira féltékenységből lenne így akkor nem ismerkedne és nem lett volna a haverságunk óta neki 2-3kapcsolata is, igaz eddig a csajok a modora miatt elhagyták, de voltak női.

2021. jan. 13. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarolás.

Nem csoda, hogy mindenki ott hagyja, mert 30 évesen ilyen szarul kezelni az emberi kapcsolatokat eléggé szánalmas.

Én a helyedben elküldeném, csak kolonc a nyakadon. Ideje lenne tanulnia a saját szarjaiból.


(#2)

2021. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog belőle tanulni. Ezért szar ember
2021. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

érdekes hogy ő életképtelenezi le a többi embert, holott azok alapján amiket írtál...

de igen, egyértelműen azért csinálja mert beléd van esve de tudja ha elmondja akk már a "barátja" se leszel, valamint ha tanul a hibáiból ha nem én ott hagynám mert ha neked nincs pozitív oldala akk nincs értelme. Sajnáltassa magát addig amíg egyszer majd rájön hogy ez nem elég, ha meg nem jön rá akk éljen egyedül.

2021. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!