Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszik azt a lány...

Miért hiszik azt a lány barátaim, hogy többet akarok?

Figyelt kérdés

Három olyan lány ismerősöm volt eddig (gimnáziumban és egyetemen), akivel elég jóban voltam, mindenféléről beszélgethettünk, elvoltunk mint barátok. Mindháromnak volt éppen barátja (kapcsolata), ami én tiszteletben is tartottam, nem is akartam többet, örültem, hogy a barátaim.

Azonban bizonyos idő után mindhárman egyszer csak a semmiből azzal vádoltak, hogy nem tudom barátságként kezelni a dolgot, hagyjam őket békén, kínos helyzetbe hozom őket, nem akarnak már velem beszélni. Pedig semmit nem csináltam másképp velük, mint a fiú barátaimmal. Amikor megkérdeztem, miért és mikor bántottam meg és zaklattam ily módon őket, egyikük sem adott konkrét választ, csak hogy a "viselkedésemmel".


Mi lehet a gond? A 3/3 nem lehet véletlen, és tuti velem van a baj? De tényleg nem éreztem többet egyikük iránt sem! Vagy csak velem ellentétben ők nem hittek a lány-fiú barátságban? De akkor egy jó ideig miért viseltek el engem és álltak velem szóba rendszeresen?


21/F



2021. jan. 14. 00:34
 1/9 anonim válasza:
67%
Félreérthető a helyzet.
2021. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindhármuknak mondtam, hogy nem érzek többet barátságnál, és a tetteim sem hiszem, hogy mást mondtak volna. Az sem segít, hogy nem mondtak konkrétumot, miből gondolták, hogy túlzásba estem, ezért vagyok bizonytalan.
2021. jan. 14. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt. Akarják hinni. Tedd alájuk a lovat. :-)
2021. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Biztos a kanjuk rájuk parancsolt. Vagy ők lettek szerelmesek beléd és ilyen sötét módon védekeznek, vagy érdeklődnek az érzéseid iránt...
2021. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Vagy vicceltek és te akarnál többet, ezért megsértődtél a viccükön...
2021. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Naa, azért ne mond, hogy ha azt mondják lepippantanának, te nemet mondasz :D


Gondolom irogattáll egy csomót nekik, ami felvetett kérdéseket.

2021. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasijuk feltekeny lett rad a sajat hibaja miatt es betegesen birtokolja a bnojet mind a 3. Rossz kapcsolatuk van es nincs bizalom.
2021. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet, hogy naiv vagyok, de nem akarom azért teljesen elhinni, elfogadni, hogy csak ők voltak a hibásak, vagy hogy a barátjuk kérésére akarták megszakítani velem a kapcsolatot. Szomorú lenne, ha mindhárom általam teljesen normálisnak ismert lány ennyire könnyen befolyásolható lenne. Esetleg valami más miatt is megszűnhetett bennem a hit, a bizalom.

Tény, hogy sokat írtam nekik, de az elején lelkesen válaszolgattak és reagáltak ők is, viszonozták a barátságot.

2021. jan. 14. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékenyek lettek, hogy neked vannak fiú barátaid is.
2021. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!