Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő most kihasznál?

Ő most kihasznál?

Figyelt kérdés

Állandóan élkéri a feladataimat az egyik barátnőm, akivel egyébként jóban vagyok és hogyha valamit kérnék tőle biztosan segítene, és azt is mondhatom hogy megbízható barátnő, annak ellenére hogy vannak furcsa dolgai.

Viszont állandóan élkéri a leckéim és a kidolgozásaim, és úgy küldi el a tanárnak. Néha olyan kérdései vannak hogy el csodálkozom hogy hogy lehet ember ennyire életképtelen hogy nem olvassa el a feladatot rendesen hanem lusta és egyből elkéri mástól. Sokszor csinált olyat hogy az én több órányi munkámat lemásolta és nagy dicséretet kapott érte a tanároktól.

Nekem nagy hibám hogy egyszerűen nem tudok nemet mondani, ki tudja mikor kerülök olyan helyzetbe amikor szükségem lesz a támogatására, és mivel engem a "kedves visszahúzódó" lányként ismer mindenki aki mindenkinek segít, ezért se tudok nemet mondani. Viszont az agyamra megy hogy belőlem húzza fel magát és az én több órás munkámat ellopja és hasznot húz belőle.

Ti mit csinálnátok a helyemben?



2021. jan. 16. 14:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hogy ez az utolsó évem ebben az iskolában és azt is el tudnám képzelni hogy többet nem hallanék felőle
2021. jan. 16. 14:21
 2/13 anonim válasza:
100%
Igen. Kihasznál.
2021. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ennek véget lehetne vetni valahogy úgy, hogy senki ne bántódjon meg?
2021. jan. 16. 14:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak addig leszel jó neki, amíg ki tud használni. Ha közlöd vele a tényállást, meghunyászkodás mentesen, ignorálni fog. Ez sajnos ilyen. Próbálj meg olyan emberekkel ismerkedni, akiknek hasonló az érdeklődési köre, mint neked. Ezt a lányt meg hagyd a francba.
2021. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennek véget vetni? Egyszerű... mondd meg neki hogy nem azért dolgozol több órát hogy ő utána lemásolja rólad. Lehet megsértődik. De sajnos én semmi olyan módszert nem tudok amin 100% hogy nem sértődik meg. Egyszerűen csak nemet kell neki mondani. Én is az a fajta vagyok aki nehezen mond nemet, de figyelj ilyen az élet, nem mondhatsz mindenre igent mert azzal csak magaddal tolsz ki majd a jövőben, több helyzetben is. Te is dolgoztál a feladataidon, tegye meg ő is. Egyébként meg érettségin nem sokat fog érni az “ellopott” feladatokkal, míg te meg majd megírod ügyesen :)
2021. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Arra gondoljál, hogy -mivel az élet produkál néha furcsa meglepetéseket- nehogy egy cégnél egyszer ő legyen majd a főnököd a nulla tudásával.
2021. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
* miközben mindent rólad másolt.
2021. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Írjál meg rosszul egy-két leckét, azt add oda lemásolni.
2021. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

“Ne legyél lusta dög.”


Problem solved. Esetleg küldd el a tanárnak, mielőtt neki adnád. Ha beadja ugyanazt, de te adtad be előbb, akkor jól leég a nyomorultja.

2021. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Vigasztaljon az a tény,hogy amiért te jól tanulsz,lesz majd normális állásod,ő viszont hülye fog maradni egész világ életében.
2021. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!