Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el, ha “kihaszná...

Hogy fogadjam el, ha “kihasználtak”?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és van egy “kíváncsi hetero” ismerősöm. Én barátként is tekintettem volna rá és elkezdett velem barátkozni, kedves volt dumáltunk, de két szexuális kaland volt, utána azt mondta nem tudna velem barátkozni csak maximum később. Nyílván a baj az, hogy érzelmileg is bejön kicsit és ezért agyalok rajta sokat. Van egy másik ilyen haverja akivel hasonló volt/van és vele tök jól el van és barátok és nem tudom ezt feldolgozni. Igaz rátettem énis egy lapáttal, hogy elkezdtem neki irogatni és kivoltam kb zaklattam a témával. Szóval a legjobb az lenne ha elfelejteném de nem megy ilyen könnyen. Kinek mi vált be a felejtésre? Nálam a figyelem elterelés kevésbé megy. Mert mindenről a barátkozás jut eszembe mert szeretek vele dumálni és kedvelem is.
2020. dec. 13. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.
2020. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd megismersz mást és elfelejted.
2020. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az, csomó mindenről ő jut eszembe... meg féltékeny is vagyok. Hogy az a haverja jobb mindenben, barátilag is meg szexben is ezt konkrétan tudom. És nem tudom elfelejteni.
2020. dec. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!