Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az, amit nem tudnátok...

Mi az, amit nem tudnátok megbocsátani egy barátnak?

Figyelt kérdés
Akar milyen régóta is vagytok barátok
2021. jan. 18. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
ha hirtelen genderhívő lenne
2021. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keverne a parommal, ha hazudna, ha becsapna ...
2021. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
meglopott
2021. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság, kavarás. Én ilyenért meg is szakítottam a kapcsolatot gyerekkori baráttal. Állandóan hazugságokat, rosszindulatú pletykákat terjesztett rólam és másokról is.
2021. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a nehéz időszakomban nem támogat, csak akkor kellek, amikor neki van szüksége rám. Sajnos ezen a teszten még senki sem ment át. Mindenki pont akkor fordul el tőlem, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá.
2021. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 és ezt csak nyelted egy darabig és aztán megszakítottad vele a kapcsolatot vagy próbáltál erről vele beszélni? Vagy direkt csinálta?
2021. jan. 18. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6: próbáltam megbeszélni. Mindig mellébeszélt. Soha nem tudtuk őszintén megbeszélni. Direkt csinálta. Utólag kiderült, hogy mindenkivel ezt csinálja. Szerintem vagy nem százas, vagy ennyire rosszindulatú. Szemben kedves, barátságos, aranyos. De a hátad mögött mindenféle módon próbál kiszúrni veled.

Kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, és persze utána ahhoz is, hogy végleg megszakítsak minden kapcsolatot.

De életem egyik legjobb döntése volt.

2021. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudna vagy kihasználna. Sajnos én nagyon szórtam magam mellől az embereket, így a legközelebbi barátaim maradtak meg igazán. Őszintén annyira el sem tudom képzelni, mi az amiért annyira nagyon meg tudnék haragudni rájuk
2021. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátbaszúr, visszaél a bizalmammal, kihasznál. Ha előttem kedves-bájos-aranyos, a hátam mögött meg elhord engem mindennek, kikotyog rólam bizalmas dolgokat.
2021. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 ezt éltem át én is. #4 értem, akkor igazad van. Csak sajnos nekem a környezetemben nagyon sok ilyen ember van, én nem gondoltam h ennyi ilyen ember van, és persze ok sem veszik észre ugyanúgy h azt csináljak mint akit szidnak :D
2021. jan. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!