Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ember miért dobja el a...

Az ember miért dobja el a barátját egyik pillanatról a másikra ? Sokukat régóta ismertem, mégis rájuk sem lehet ismerni. Konkrétan megszakadt velük a kapcsolat.

Figyelt kérdés

Bunkók, flegmák, mindegyik lemondja a találkozót, párkapcsolata, családja lett és onnantól én megszüntem létezni nekik, tudatosan ignorálnak engem.


Van, akinek nincs párkapcsolata, de ugyanolyan távolságtartó, rideg velem szemben. Ígérgeti, hogy majd-majd lesz találkozó, eltelik 1-2-6-10 hónap, és semmi...


Engem ez nagyon sért. Persze mindenkinek megváltozott az élete, de ezek szerint nekik az a 5-10 év barátság semmit sem jelentett...



2021. jan. 18. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Na jó még hányszor teszed fel ezt a kérdést?:D Ez már nevetséges, hogy 2 naponta erről kérdezgetsz, nyugi a stílus és a kulcsszavak elárulnak.
2021. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A parkapcsolatban levoket meglehet erteni szerintem.

Nekem is volt olyan haverom akit "nem engedett" az adott baratnoje allandoan bulizni, de ha gyerekei is vannak szerintem részben ertheto, bar nyilvan lehetne ideje x orara mondjuk egyet beszelgetni.

Eleg sok tenyezotol fugg amugy

Te merre mentel az eletben, ok merre mentek. Pl Te elmentel egyetemre egy masik varosba, a haverod meg maradt es dolgozik nyilvam eltavolodtok ha nem beszeltek.

2021. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
2-es: felesleges volt leírnod ide ezt nem fogja felfogni, már tett ki szavazásos kérdést is erről, ott is mindenki arra szavazott, hogy ez az élet velejárója, de állandóan itt van, ez már szimpla provokáció.
2021. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Okoska, nincs olyan indok, ami miatt eldobhatod a barátodat !
2021. jan. 18. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elején még én is próbáltam segítő választ írni, én is voltam ilyen helyzetben, de így kezd nem hitelessé válni, hogy mindig felrakod ezt a kérdést.

Ahelyett, hogy újabb és újabb kérdéseket teszel fel és ebbe ölöd az összes energiádat, bosszankodsz inkább tanulj nyelvet, sportolj.

Vagy beszéld meg velük.

2021. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

De az hogy kevesebbszer talalkoztok nem feltetlenul jelenti azt hogy nem vagytok baratok, vagy eltavolodtatok de mindkettőtöknek megvan a sajat elete. A barataid 2 gyerek mellett nem fognak minden hetvegen elmenni veled bulizni.

Szerezz baratnot/baratot es akkor majd megerted.

De amugy ha ilyen clingy vagy nem csoda hogy nem akarnak veled lenni.. Nem dobtak el csak a fontosabb dolgokra fokuszalnak=csalad.

2021. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

7-es: Egyáltalán nem érted... Akinek nincs gyereke, meg párkapcsolata, az az exbarát is ugyanúgy leszar engem, szóval nem ettől függ !


Engem nem az zavar, hogy nem én vagyok senkinek sem az első. Az zavar, hogy mindenkinek az utolsó vagyok.

2021. jan. 18. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

7es vagyok

Hat valszeg megdolgozol erte.

Nekem is van egy olyan haverom (nevezzuk Pistinek) akivel egyutt jartunk kozepsuliba. Haverom (nevezzuk Zolinak) imadta, nagyon joba voltak, de egy szerencsetlen tette utan ugy megutalta Pistit hogy az hihetetlen. Nem is utalta csak nagyon haragudott es csalodott benne. Onnantól eszmelt ra hogy Pisti mindig kib.szott bunko es flegma volt, kb ezután rajott mindenki hogy lehet nem volt a legjobb otlet vele baratkozni. Azota tovabb mentunk egyetemre. Pistinek nem igazan vannak baratai, (végtelenül kedves szemelyisegebol adodoan) ezert allandoan, napi szinten irogat Zolira hogy csinaljanak kozos programokat. Zoli alig tudja lekoptatni. Neha meg a regi haverokkal osszeulunk tarsasozni egyet, oda neha megszoktuk hivni, de Pisti olyan toxic hogy lehet lassan az se lesz. Pisti persze nem erti miert nem akar senki beszelgetni vele.

Szerintem nezz magadba. A semmiert meg a "nem igazi barátok" se hagynak el.

2021. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

9: De én alapvetően nem mondanám magamat gonosz, vagy rossz embernek. Igen, vannak hisztijeim, meg idegesítő szokásaim, de ennek ellenére nem mondanám magamat kifejezetten rossz személyiségű embernek. Rosszat meg pláne nem akarnék szándékosan senkinek.


Szerintem-legalábbis ezzel próbálom magamnak magyarázni a dolgot- valószínű nem bírták tovább tolerálni a hibáimat, hiányosságaimat. Lehet, most telt be nekik a pohár, persze lehet, hogy sokkal előtte is, de ez most robbant.


Csak elég fura, hogy egyik minden szarnak elhord a sárga földig, a másik csak halogatja a talit, de igazából sose lesz semmi belőle, hónapok telnek el és semmi. Megint más képes volt az utolsó percben sztornózni az egész találkozót.


Persze van, aki családra hivatkozik, más az egyetemre. Csak olyan fura, hogy annó napi, vagy heti szinten volt akár személyes találkozók, programok, beszélgetések, most meg semmi.. A másik elég különös dolog az, hogy nagyjából az összes barátom egyszerre dobbantott mellőlem..


Aláírom, sok hibám van nagyon, de talán mégsem ezt érdemelném, de legalábbis valami magyarázat jó lenne, miért változtak meg ennyire. Teljesen mások lettek, mint akár 5-6-7 éve.... Be lettem árazva. Utolsó lettem mindenkinek, SŐT, UTOLSÓ SE !!!


Szerintem mindannyiunk közül én vagyok az, aki leginkább önazonos maradt az évek folyamán, én ilyen voltam kb mindig, nem nagyon változtam, őnáluk viszont elég nagy fordulatot látok. Nem önmagukat adják, hazugok.

2021. jan. 18. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Jól teszed, hogy kiírod a kérdést többször. Mondjuk nem tudom, mennyi időt kell itt töltenie valakinek, kérdéseket olvasgatva, hogy így be tudjon azonosítani valakit 😱 szóval más szemében a szálkát...

A kérdésedre pedig azt gondolom, hogy nem vagyunk egyformák, a legtöbben megelégszenek a felszínes, múlékony barátságokkal, az itt és mosttal, míg mások, mint te is ennél sokkal erősebb barátságot keresnek. Ha nincs egyezés, az utóbbi szenved. Sajnos én is csak keresem a választ, de most épp ezen az állásponton vagyok.

2021. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!