Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ember miért dobja el a...

Az ember miért dobja el a barátját egyik pillanatról a másikra ? Sokukat régóta ismertem, mégis rájuk sem lehet ismerni. Konkrétan megszakadt velük a kapcsolat.

Figyelt kérdés

Bunkók, flegmák, mindegyik lemondja a találkozót, párkapcsolata, családja lett és onnantól én megszüntem létezni nekik, tudatosan ignorálnak engem.


Van, akinek nincs párkapcsolata, de ugyanolyan távolságtartó, rideg velem szemben. Ígérgeti, hogy majd-majd lesz találkozó, eltelik 1-2-6-10 hónap, és semmi...


Engem ez nagyon sért. Persze mindenkinek megváltozott az élete, de ezek szerint nekik az a 5-10 év barátság semmit sem jelentett...



2021. jan. 18. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Te miről beszélsz különben? Miért kéne kiírni 1 kérdést többször is, ha elsőre is kapott normális hangvételű, kifejtős hozzászólásokat (köztük tőlem is) , SŐT még itt is írtam tanácsokat?! Nem vagyok sokat itt, csak mivel 1-2 témát figyelek csak, ezért könnyű kiszűrni ugyanazt a kérdést/embert.


Csak nagyon bosszantó, hogy segítenék aztán olvasom,olvasom és jön az érzés, hogy "ahj ez ugyanaz a kérdés, mint 2 napja". Ott a kiemelés funkció is, pont az ilyen esetekre.

2021. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

12: Sok felesleges kérdés van ezen az oldalon, én legalább valami fontos, vagy értelmes dologról írok, nem arról, hogy a macskám rászart a szőnyegemre, jaj mi lesz !! 😱


Neked lehet nem fontos, akkor minek nyitod meg a kérdést? Nem is trollkodom, mert valóban vannak ilyen gondjaim, gondolhatod, hogy nem jókedvemben írom ki ezt a kérdést..

2021. jan. 19. 00:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Hanem miert? Ahelyett hogy itt irogatsz szerezz uj baratokat.

Anugy ezt nem ertem.

Te az elmult 5-6 ev alatt nem szereztel uj baratokat? Menj el veluk ne a regiekkel.

Amugy en nem eroltetnem tovabb veluk a baratsagot ha mar x alkalommal lemondtak a talalkat.

2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!