Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most, hogy nincs suli nagyon...

Most, hogy nincs suli nagyon eltávolodtam a barátaimtól..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval, az van, hogy amióta nem lehet suliba járni iszonyatosan rossz lett minden..előtte szinte mindenkivel jóban voltam az osztályból, most meg konkrétan mintha elfelejtettek volna, senki nem keres:/

A legjobb barátnőm össze veszett velem, az ő hibája miatt, de természetesen engem hibáztat mindenért

Volt egy lány az osztályban akit kb mindenki kibeszélt, mert hát hogy is mondjam, népszerű a fiúk körében, és most meg mindenki kommentel a képei alá, hogy milyen gyönyörű, még a legjobb barátnőm is..a legjobb barátnőmre 100 ezerszer ráírtam, hogy béküljünk már ki, de még csak vissza sem ír, ha vissza ír akkor meg halogatja:(

Konkrétan sírhatnékom van, hogy a legtöbb barátnőmmel így megszűnt a kapcsolatom, ha rájuk írok akkor meg csak a szokásos "szia, mizu?" megy.

Mit csináljak szerintetek? Borzalmasan érzem magam


2021. jan. 18. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Ezek szerint nem voltak igazi barátok.

A beszélgetést egy témával kezdd, ne a sziamizu-val. Ráírhatsz más osztálytársakra is, akikkel eddig keveset beszéltél.

2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Hajnali 5 és este 20 óra közt NINCS kijárási tilalom.


Osztálytalálkozzatok maszkban!, 1,5 méteres távolságtartással!! kijárási időt betartva!!! (mert ami itt egy éve zajlik, az nagyon nem normális. Pláne az éppen ifjak számára nem.)

2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!