Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Bocsi, elfelejtettem válaszol...

"Bocsi, elfelejtettem válaszolni" - szindróma. Miért járok mindig így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több barátnőmmel van ez, hogy írok nekik valamit, és napokkal, sőt néha hetekkel később írnak vissza, hogy "Bocsi, elfelejtettem válaszolni ". Nekem ez eléggé rosszul esik, mert nen egyszer egy viszonylag komolyabb témánál felejtenek el, amire várnék választ (például bizalmasabb dolgot meselek el vagy kérdezek valamit, ami számomra fontos lenne).


Én ezekből mindig azt érzem, hogy nem vagyok nekik annyira fontos... Én is van, hogy nem egyből válaszolok, de azért nem napokkal vagy hetekkel később...


Lehet rosszul látom.. A barátnők nagy része egyetemista, otthon el, mint én, tehát sem gyerek, sem háztartás, mindneki tanul, ahogy én is.


Szpval lehet én vagyok érzékenyebb, de tényleg elhanyagolva érzem magam sokszor. És sajnos ez szinte 5/5 barátnőnél elojon. Elkezdtem az egyetem pszichológusához járni, bár még csak 1 alkalommal voltam és vele atbeszélem ezeket és megpróbálunk közösen rájönni erre, hogy mi lehet ennek az oka..


De úgy érdekel, ti, mint laikusok mit gondoltok erről?


22L



2021. jan. 18. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod rosszul és érthető, hogy nem esik jól számodra. Valószínűleg direkt nem válaszolnak és nem igazán barátnők azok a barátnők.
2021. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van sajnos
2021. jan. 18. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igazat adok az elsőnek. Én vagyok az a személy, aki általában ezt csinálja. Viszont aki tényleg a barátnőm, annak azonnal válaszolok, ha lelki gondjai vannak. De ha csak egy szimpla témáról van szó, akár órákkal később.


Viszont vannak opciók miért csinálhatják ezt!

1.) amit az első is írt

2.) fontos az írásod nekik és tanakodnak mit írjanak vissza (szoktak amúgy válaszolni hosszasan? mert akkor releváns ez a pont)

3.) el vannak foglalva az élettel -.-

2021. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem olyan nincs, hogy elfelejti az ember, max szökőévente egyszer előfordulhat, meg esetleg pár órára, 1-2 napra nem ír vissza, oké, mindenkinek közbe jöhet valami, de hogy 1 hétre? Érdekes, én még egyszer se felejtettem el hetekre visszaírni. Olyan viszont volt, hogy nálam is valaki 1 héttel később írt vissza nekem, hogy hupsz, elfelejtett válaszolni, na arra nem is válaszoltam semmit, és onnantól nem is beszéltem vele, bár nem is volt olyan közeli barátom vagy akármi, mert azokkal amúgy még sose jártam így, hogy "elfelejtettünk volna" válaszolni egymásnak. Szóval szerintem nem elfelejtenek a te barátnőid válaszolni, csak nem igazán érdekled őket, és úgymond szándékosan feledkeznek meg rólad (szerintem). Mert én be nem veszem, hogy valaki hetekre megfeledkezik a másikról, úgy, hogy épp beszélgetés közepén tartottak.
2021. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam azonnal válaszolni. Komoly témát nem szakítok félbe csak úgy, ha dolgom van jelzem, hogy nem érek rá vagy mennem kell.

Akkor szoktam válaszolni, amikor ráérek érdemi választ adni, de van néha, hogy efelejtem, akkor ugyan ezt szoktam írni.


Telefon is létezik, ott bármikor el tudnak engem érni ha akarnak.

De komoly témánál eltűnni elég parasztság.

2021. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!