Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nem érdekelem?

Már nem érdekelem?

Figyelt kérdés
A tavalyi lakótársammal nagyon jóban voltunk, ő volt az első olyan fiubaratom akivel aztán semmi nem történt köztünk. Én nyáron elkoltoztem egy másik városban. Tartjuk a kapcsolatot, hanguzikben szoktunk beszélni, viszonylag pár hetente van köztünk egy két üzenet váltás. Az idegesít, hogy vannak kérdések amiket néha többször feltesz, pedig pl már 3 hete válaszoltam rá. Lehet egyszerűen tok mindegy neki, mi van velem? 20L 24F
2021. jan. 19. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagy potenciális szexpartner, inkább más szoknyák után koslat.
2021. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem voltam az, mindig azt mondtuk h tesók vagyunk:( bár amikor egy haverjaval 3asban iszogattunk csajokrol beszélgettünk és pontoztuk őket, és megkérdeztem na rám mit mondana akkor azt mondta h mint tesóm azt mondja 7-8. De csak nem úgy gondolt rám végig? :(
2021. jan. 21. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

"csak nem úgy gondolt rám végig?"

Csak de! Mégis mit gondoltál? Ivarérett pasiról beszélünk...

2021. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!