Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után még hogyhogy törődik...

Ezek után még hogyhogy törődik velem?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom megbántott. Kicsit túlreagáltam. Meg egy kis uszítás is volt benne egy másik barátunk részéről. Ő ellene fordított a legjobb barátomnak, akit már gyerekkorom óta ismerek. Nem beszéltem vele csúnyán csak közöltem hogy kétszínű. Felindultságomban mondtam. Azóta ez a barátság megszűnt. Nem keressük egymást. Ha engem elzavarna egy barátom, nem tudnék rá többet pozitívan gondolni, még akkor se ha én bántottam meg. Viszont nála azt tapasztalom, hogy ha szembetalálkozunk, folyamatosan néz. A hozzám közel állókat kérdezgeti rólam meg szomjazik infókra. Egyik barátja próbált rávenni hogy beszéljek vele mert szerinte szeret. Hogyhogy nem utált meg mikor elküldtem?



19/F

19/L



2021. jan. 20. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő tényleg a baratod volt ezek szerint
2021. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátom hibájából 3évet jartam rehabilitáciora gyógytornára, mégis a legjobb baratom... annyi, hogy ha megyünk valahová, akkortól én vezetek :D

Ehhez képest mi egy lekétszinűzés?...

2021. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!