Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyhogy érdeklem még mindig?

Hogyhogy érdeklem még mindig?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy nagyon jó barátommal, ő volt az aki csúnyán elárult a hátam mögött, rosszul esett, amit tett(igaz, ő ezt semminek tartja),kibeszélt másoknak, mikor lent voltam, és nem szemtől szemben beszélt velem, hanem a hátam mögött nyomozott utánam.Ez neki mind semmi volt, és mikor megbántott engem, akkor ő is megsértődött. Semmit nem beszéltünk egymással, olyat is hallottam, hogy azt mondta, hogy majd ESETLEG akkor köszön nekem, ha én köszönök neki előre. Hozzáteszem, hogy ő fiú, én pedig lány vagyok. 1 év után meguntam ezt a gyerekeskedést, és békülni szerettem volna, tudtam h mindig levegőnek néz ha meglát, ezért a barátnőmnek mondtam hogy vesse fel neki a kibékülést. De azt mondta hogy nem akar mert már nem lenne ugyanolyan mint rég. Azóta ha ránézek mindig rajtakapom hogy néz, ugyanúgy éhezik a velem kapcsoltos infókra, nyomozgat, de békülni nem akar. Ha soha nem fogunk már beszélni, miért érdeklem még mindig?



19/L


2019. dec. 31. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy tetszel neki de nem mer kezdeményezni.
2019. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na pazarold rá a gondolataidat!

Ez a viszony már sosem lesz a régi. Ha mégis felújítjátok, utána a legkisebb nézeteltéréskor is előjönne, ami miatt szakítottatok. Kell ez neked? Egy újabb csalódás ugyan abban a személyben?

2019. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!