Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyhogy nem hozzám jött oda...

Hogyhogy nem hozzám jött oda a srác?

Figyelt kérdés
A napokban az egyik barátnőmmel voltunk strandon ketten. Én 168 centi vagyok, 54 kg, a barátnőm 165 centi, 63 kg. Szóval rajta van felesleg, nem is sportol. Én nagyon szeretem őt, csak kicsit megdöbbentett, hogy egy számomra helyesnek tűnő srác inkább hozzá ment oda ismerkedni, beszélgetni, velem meg úgy viselkedett a gyerek, mintha levegő lennék, nem is nézett rám. Pedig az ismerőseink szerint én sokkal szebb vagyok, nem csak az alakra vonatkozik a dolog, hanem az arcom is szebb. Tudom, vannak belső értékek is, de először az ember a külsőt veszi észre, mikor meglátja a másikat. Ezért is kérdezem, hogy szerintetek miért nem hozzám jött oda a srác?

2019. júl. 7. 12:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Mert mindenkinek más tetszik, lehetsz tökéletes, senkit nem érdekel, csak aki majd kihasznál emiatt aztán sírsz.
2019. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
A randát könnyebb megfektetni.
2019. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Gyanítom hogy sokkal jobb kisugárzása van a barátnődnek mint neked, már ettől a leírástól unszimpatikus vagy számomra.
2019. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Kisugárzás.
2019. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy annyira eltérne a kisugárzás, még az egyik fiú haverom is, aki mindkettőnket ismer, szintén meglepődött a dolgon.
2019. júl. 7. 12:28
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

De jófej "barátnő" vagy.


A szépség relatív, hiába szebb az arcod, alakod, ha a barátnődön volt valami, ami sokkal jobban megfogta a srácot.


Hajatok/szemetek színe különbözik? Az ő arca mennyire egyedi/karakteres/egzotikus stb.? Ezek mind olyan külsőségek, melyek miatt nem kell ledöbbenni, hogy valakinek az tetszik.


De kiráz a hideg ettől a lenézéstől, hogy egyszer nem téged választ valaki...

2019. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, az irigység, ha kiül az arcra, azt az okosabb emberek mindig felismerik.

Mellesleg te és a barátnőd nem vagytok egyformák. Csak azért, mert jobb csajnak mondod magad, nem biztos, hogy mindenki úgy gondolja, mivel a szépség relatív.

2019. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Micsoda értékes barátságok vannak manapság. :D
2019. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Minek ellenségek, amikor lehetnek ilyen barátaid is...
2019. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nincs bennem semmi irigység amúgy, csak meglepődtem... ennyi az egész. Kíváncsi voltam, mások mit gondolnak erről a témáról. Nekem az jutott először eszembe, hogy biztos én nagyon megközelíthetetlennek tűntem neki, vagy egyáltalán nincs önbizalma.
2019. júl. 7. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!