Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek ment...

Van itt olyan, akinek ment már tönkre hosszú barátsága?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért lett vége?


A helyzet az, hogy nemrég összevesztünk a legjobb barátommal, vagyis én azt hittem, hogy legjobb barát...6 éves barátság volt. 2 éve megtaláltam álmaim nőjét, és ezt nem bírta feldolgozni, hogy a barátnőm van...pedig a barátnőm nem csinált semmi rosszat. Szét akart minket vàlasztani, a barátnőmet is sokszor zaklatta, sértő dolgokat írt neki. Én inkább a barátnőmet választottam, és szerintem jogosan. Még esetleg abban segíthetnétek, hogy találhatnék olyan barátokat, akik elfogadják, hogy kapcsolatban vagyok? F/27


2021. jan. 23. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10 éves barátságom ment tönkre, szó nélkül lelèpett....valószínűleg azért, mert lettek új barátai. Nemrég rámírt egy lány(aki egyike volt az új barátainak,miután engem otthagyott) hogy vele is eljátszotta ezt meg még egy másik lánnyal is, hogy szó nélkül letiltotta őket, elèrhetetlennè vált...

Szerintem valami mentális betegsége lehet, normàlis ember nem csinál ilyet, hogy többéves barátságokat szó nèlkül otthagy.10 évet dobhattam a kukába.

2021. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két 10 éves barátság egyszerre. Az egyik megbolondult, elkezdte bántani a párom, bunkó lett vele. Megszakítottuk a kapcsolatot vele, a másik mellé állt inkább.
2021. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet, hogy meleg? Nem nagyon tudok más okot elképzelni, amiért zavarja, hogy kapcsolatban vagy és a nőt is utálja.

Mindenesetre az ilyen nem érdemli meg, hogy barátnak tekintsd. Ha az én páromat sértegetné valaki, az nem lenne utána a barátom.

2021. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na kicsit megnyugodtam, hogy nem csak velem van ilyen.


1.-es az durva.

2.-es én is a barátnőm mellé álltam, szerintem te is jól döntöttél,a szerelem fontosabb, mint az álbarátok.

3.-as nem tudok róla,hogy meleg lenne...és igazad van teljesrn amiket leírtál.

2021. jan. 23. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, egy 12 éves barátság, de a végén mérgező lett az egész kapcsolat. Szerintem megbolondult. Beteges tévképzetei voltak, összeesküvés elméletek, a végén teljesen rámentem lelkileg.
2021. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan 12 évig voltunk barátok, ha az általános iskolát is beleszámolom. Addig voltunk barátok, amíg egy iskolába jártunk. Érettségi után távolodtunk el. Neki lett egy másik barátnője. Vele volt mindig, alig írt vissza. Nem keresett tovább. Aztán fel vette velem a kapcsolatot. Próbálkoztunk, de nem ment. Aztán az esküvője előtt is felvette velem a kapcsolatot, de még sem hívott meg. Itt engedtem el végleg. Letöröltem és azóta sem beszéltünk. Már gyereke is van. Volt még 1-2 ilyen gyerekkori barátság, ami így végződött. Másfele sodort az élet. Megváltoztunk. Aztán volt még egy netes barátság is. 10 évig tartott. Mindig panaszkodott az egyetem miatt, a vizsgák miatt. Nekem nem volt ezzel bajom. Szívesen válaszoltam neki. Depressziós lett. Hiába mondtam neki, hogy meghallgatom. Nem zavart, de tény, hogy megváltozott. Előtte vicces volt és sok közös témánk volt, aztán meg csak az egyetem. Utána nem írt. Megkérdeztem, párszor, hogy miért? Azt válaszolta, hogy senkinek nem ír, nincs kedve. Aztán megint eltűnt. Megkérdeztem, de választ nem kaptam, hogy mi van? Azóta vele se beszéltem.
2021. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!