Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kerüljek olyan emberek...

Hogyan kerüljek olyan emberek közé, akik elfogadnak és figyelnek rám?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és elég rosszul alakult (vagy alakítottam én) a fiatalkorom. Bizonyos rossz élmények hatására bezárkózó és kissé paranoiás lettem, elítéltem a kortársaimat, nem bíztam bennük. Nem lett állandó baráti köröm, nem jártam össze emberekkel, alig-alig vannak élményeim. Az a pár, ami volt - gólyatábor, elmentem egy házibuliba ismeretlen emberek közé, más táborok - életem legjobb élményei voltak. Azt gondolom, hogy alapvetően egy társaságkedvelő, középpontban lenni szerető, sőt, embereket összehozni szerető ember vagyok, de kamaszkoromban nagyon felgyűlt bennem a szégyen és az önutálat, és ez elnyomta a személyiségemnek ezt a vonzó részét. Így persze unalmasnak, kényszeredettnek, furcsának látnak az emberek.


Szeretnék ezen változtatni és bepótolni kicsit a fiatalságomat. Mindenekelőtt szeretnék egy csapat része lenni, ahol őszintén figyelünk egymásra. Nem csak annyit akarok, hogy néha-néha találkozom valakikkel, hanem azt, hogy legyen egy kör, akikkel állandóan összejárunk. Hol találhatnék ilyen fiatalokat? Úgy hallottam, a cserkészet pl. ilyen, de ahhoz már öregnek tartom magam. Zeneiskolába szintén mennék, de egyrészt most nem nagyon lehet, meg talán ahhoz is kicsit már túlkoros vagyok. A színjátszás is érdekelne. Olyan emberekre csapatra vágyom, akik nyitottak és elfogadóak, akikkel táborokba mehetnék, összejárhatnék, élményeket gyűjthetnék.


2021. jan. 26. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kicsi voltam, találkoztam olyan cserkésszel is, aki már 40 éves koruk környékén jártak. Nincs ezzel semmi gond, nagyon élvezték amit csinálnak hobbiként.


Keress olyan facebook vagy más platformon lévő csoportokat, amelyeknél van közös érdeklődési kör. Társasjáték kedvelők, túrázók, vagy más egyéb csoportok. Barátkozni vágyók csoportja is van biztosan.


Csatlakozz be, kedj el kommunikálni és idővel alakulni fognak a dolgok, megtalálod majd a saját társaságod.

2021. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túlkoros, nem késtél le semmiről.

Közösségioldalakon keress csoportokat, olyan témákban, melyek érdekelnek, pl. amatőr színjátszás, bármi. Lépj be a csoportba és ismerkedj. Előbb-utóbb ismét lehet személyesen is találkozni, addig is építgesd online kapcsolataidat.

2021. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!