Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elfogadnátok-e valakinek a...

Ti elfogadnátok-e valakinek a születésnapi köszöntését-ajándékát utólagsan, ha azt állitja az illető hogy megfeledkezett róla, de ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Van két személy akikkel néhány éve találkozunk és összebarátkoztunk.Ők már régebbről ismerik egymást.Ezek közül az egyik elég tiszteletlen velem.A találkozásaink az ő lelki problémáiról szólnak.De ha összejövetel van nála vagy más esemény abból mindig kihagy,de szereti hangoztatni a nagy "barátságot" közöttünk.Ez a személy azat állitja elfelejtette a születésnapomat,ezt a másik személytől tudom.A másik személy se köszöntött,de ő más helyzetben volt neki az édesapja haldoklott,sajnos meg is halt azóta és mondta azért nem köszöntött,nem feledkezett meg rólam és utólagosan bepótolja.Rá nem is haragszom,mert tudtam milyen helyzetben van,meg vele kölcsönösebb és jobb a kapcsolatunk.Mondtam nem olyan lényeges.Ő azt mondta ez illik.Én is felszoktam őket köszönteni önmagamtól.Ez az előző ún. nagy "barátnőre" nem pont a születésnap miatt haragszom,bár ez sem először fordult elő... hanem azért mert mindenből kihagy ami jó és csak a terheit pakolja rám.Vannak néha beszólásai is.Meg mindig kilyukadunk a termékforgalmazó üzeleténél.Kétszinünek tartom.Már tavaly is meg az idén is amikor születésnapján köszöntöttem személyesen,mondta mikorra tervez összejövetelt,de nem mondta egy szóval se,hogy akkor gyere el.Az idén még hozzá is tette,hogy azt a másik barátnőnket hivta.

Az meg biztosan tudom,hogy nem felejtette el,mert aznap délután amikor volt a születésnapom,küldött egy játékfelkérést a társasági oldalon(egyébként nem szokott),ahol látta,hogy születésnapom van,meg szerintem tudja is.Nem szeretem ha valaki hazudik.Azóta összefutottunk az utcán, csak üdvözölt és továbbhaladtunk.Valami miatt nem mer a szemem elé kerülni.Szerintem érzi,hogy mostmár átlátom őt és a vislekedését.Nem tudom lesz-e képe ezekután felköszönteni vagy eljönni,ha eljön a másik barátnőm köszönteni.Vagy neki csak azért mondta,hogy elfelejtette és majd felköszönt utólag,hogy mondjon valamit.Bár a másik háta mögé bujva lehet,hoyg eljönne,mert gondolja vagyok olyan finom,hogy akkor nem szólok neki semmit.Szivesen a képébe mondanám,hogy kétszinü sumák alaknak tartom,aki csak megjátssza magát,mert volt neki nagyon sok szemét húzása.Az elmúlt egy évben ritkitottam is vele a találkozásokat.Mostmár egyáltalán nincs kedvem vele találkozgatni,föleg nem hallgati amiket mond.Egyszerüen nem akarom megjátszani magam.Nem a stilusom,Ami meg a viselkedését illeti nem értem,mert semmivel nem ártottam neki.



2017. ápr. 17. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hogy ti nők mennyit tudtok agonizálni hülyeségeken!


a vak is látja, hogy ti ketten nem vagytok jóban, soha nem is voltatok. Miért várod, hogy felköszöntsön? Miért számít, hogy felköszönt-e, mikor kimondottan rossz véleménnyel vagy róla alapból is. Nem értem, ti nők miért szeretitek annyira a barátságot színlelni, és elvárni a színlelést, miközben a "barátnőiteket" képesek lennétek egy kanál vízben megfojtani!


Az a csaj valószínűleg azért nem is hív sehová, azért nem is köszönt fel, és azért a semleges üzleti dolgokról dumál veled, mert kívülálló ismerősének tekint.

Ami egy tök normális szintje az emberi kapcsolatoknak.


Veled van a gond, hogy ezen megsértődsz, és erőltetsz egy nemlétező barátságot.


anyám, de örülök, hogy pasinak születtem!!!

2017. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit nyers megfogalmazás,de van amiben fején találtad a szöget:-)Azelőtt nem igy tekintettem rá gondoltam barátok vagyuink,de késöbb ezt átértékeltem.

Nem csak felszines dolgokról mesél, hanem rám zuditja rendszeresen a lelkiszemetét.

2017. ápr. 17. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

örülök :D

ezért vagyunk mi, pasik hogy nyers őszinteséggel fején találjuk a szöget mikor ti már éppen elvesznétek a női logika sűrű dzsungelében :P :D


nem tudja rád ömleszteni a lelki szemetét, ha nem hagyod neki - megjegyzem, ha számodra ő valóban jelentene valamit, a gondjait sem rád zúduló lelki szemétnek éreznéd, és nem is tehetnek

2017. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tehernek
2017. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm..van benne valami ha jelentene valamit,nem érezném tehernek a gondjait,a beszélgetést vele.Régebben jelentett valamit,de a sok rossz huzásával ezt tönkretette és nem is hiszem,hogy változtatna ezen.Inkább háttérből sumákol,titkolózik,burkoltan célozgat,kihagy dolgokból.Finom módon kiközösit,de valami miatt mégis tartani akarja a kapcsolatot.
2017. ápr. 18. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy vevőjelölt vagy a termékforgalmazó üzletében. Reménykedik, hátha rendelsz tőle valamit. De mivel eddig még nem tetted, parkolópályán vagy. Még csak ismerős sem, nemhogy barát. Egyszerű üzleti érdek a kapcsolattartása és legalább neked kipanaszkodhatja néha magát.
2017. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!