Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elfogadnatok asegitseget...

Ti elfogadnatok asegitseget egy embertöl, ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyedulalló anyakent jarkalok a nagyvilagban de tenyleg egyedul , kulföldi let , semmi tamasz, meg a szel is jobban fúj, regen, ez megy 6 eve , egy gyerekem van , aki most lepett a kamaszkorba

Addig meg magamra se volt idöm , most kezdtem összeszedni magam .

A hosszú evek alatt senki nem segitett volt h törött kezzel cipekedtem, vagy ismerösök mentek el mellettem autóval sose alltak meg , csak emlekeimben elt a regmúlt ,amikor otthon mindenki a tömbhaz udvaran mosolyogva udvözölt , es öszinte összetartozás erzes volt es erdeklödes , segitökeszseg amit akkor nem ertekeltem.

Sokat segitett volna ha lett volna egy ember akit felhivhatok ha beteg vagyok , vagy aki ha hull a hó , vagy eltört a kezem igenybe vehetö de vegul megezdödtem a maganyba es úgy ahogy de megoldottam mindent ahogy tudtam , ha kellett taxival h ne azzon a gyerek, nem akartam kitenni rossz dolgoknak

Nem volt senki aki belephetett ebbe a maganyba ( most hogy kerultem ki nem irnam le , teny h egyelöre hazamenni nem tudok ,aki erti igyis valaszolni fog)

Azert megalázó helyzeteket nem vallaltam be , mindig volt tartasom

Egy nap amikor egy közelkeleti gyrososnal ettunk , a gyerekkel , a tulaj nem akartelfogadni penzt es meghivott ra.

Nagyon jólesett a gesztus , es gondoltam h sajnal mintanyukát , es ismer latasból mert tanitottam csomó bevandorlót angolul es lattam is ott ket volt diakot, ott dolgoztak

Azutan nem akartam többet odamenni de a gyerek sirt , vonszolt oda h milyen muris ott es finom a kaja stb , ott köröttunk ki meg vagy ketszer , mindannyiszor meghivott , nemfogadta el a kartyam.

Utana többször talalkoztam a tulajjal veletlenszeruen sokszor epp arra járt ahol en epp vasaroltam, hu kicsit zavarban voltam, köszöntem de húztamel gyorsan . Többet hiaba sirt a gyerek nem mentem oda.

Egyszer setaltunk a varosban es lemondtak par orat a hazafele vivö buszjaratokat , egesz ketsegbeestem, kanikula is volt, hat egyszecsak lefekez mellettunk a tulaj , eskuszöm megörultem, igy hazajutottunk a gyerekkel nyugodtan

Utközben mondta h menjunk bátran enni hozza, barmikor stb es szivesen visz minket ideoda.

Nagyon meghatódtam mert fordulhattam fel mindenkitöl addig hogyan lehet egy kedves gesztust fogadni az se könnyu

De persze nem mentem többet es eltelt egy ev de a napokban megint lefekezett mellettemes mindenfele ajandekotadott stb eskuszöm a siras öldökölt

Szamot is csereltunk semmit nem mondott csak h segiteni akar ....

Utananeztem a facen es boldoghazassagban el , vagyonos csalad es normalisabban elnek mint sokan masik hozzateszem keresztenyek.

Okos dolog ezt elutasitani ha valaki sajnal megengedhetem magamnak ?



2018. jún. 22. 23:52
 1/5 anonim válasza:
35%
Meg akar répázni. Vagy rosszabb.
2018. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mire erted h rosszabb
2018. jún. 23. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Mi a kérdés? Beszélj a feleségével, hogy neki mi a véleménye a dologról. Lehet, hogy pontosan tud az egészről, mert tényleg csak kedvesség van a dologban.
2018. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Az, hogy a neten látsz róla pár boldognak tűnő képet, még nem jelenti azt, hogy ez a valóság. Szerintem más szándékai is vannak.
2018. jún. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha hátsó szándékai lennének, már régen lépett volna. Néha szerintem nyugodtan elmehetsz hozzá enni, így mindenki jól jár. Ő is, ha/mert csak segíteni akar, és megteheti.
2018. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!