Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van,hogy a legjobb...

Az miért van,hogy a legjobb barátom elfelejti a születésnapom,viszont én mindig felköszöntöm?

Figyelt kérdés
Nagyon adom a csávót, jó fej, kedves, viszont néha eléggé öntelt, nagyképű.. Szerintetek ez jó barátság így?

2021. jan. 27. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

minden ember különböző. én például a számomra fontos emberek születésnapját számontartom, de ha csak ennyi a probléma, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem jó barát.


hozzáteszem, hogy ettől függetlenül van, hogy anyum szülinapját se tudom pontosan...becsúszik egy ilyen bárkinél.

2021. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A számomra fontos emberek szülinapját beírom a telefonom naptárjába, így nem felejtem el. Ennek ellenére is volt már úgy, hogy majdnem elfelejtettem valakit felköszönteni..

Ha máskülönben nincsen probléma, ez még lehet egy rendes barátság, de téged is megértelek. Nekem egy olyan barátnőm írt napokkal a születésnapom után, akivel amúgy 10+ éve barátok vagyunk.. szóval az ilyen megesik, mégis rossz érzés tud lenni.

2021. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb barátodnak tudnia kéne. Minden embernek fontos a születésnapja, még akkor is, ha nem veri nagy dobra, mint ahogy én. Van amikor elfelejtik, benne van a pakliban, de ettől függetlenül felköszöntenek a későbbi napokban.


Saját vélemény, de az ilyen embert nem nevezem legjobb barátnak.

2021. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem nagyon érdekli ez az egész születésnaposdi.

Ahogy például engem sem - a sajátom se jutna eszembe, ha nem köszöntenének, amúgy nem is szeretem, amikor felköszöntenek.

2021. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy másnap vettem észre, hogy tegnap volt a saját születésnapom. Nyílván a dátumot tudtam, hogy mikor van, csak azt nem tudtam, hogy aznap hányadik a van. Nekem ez nem fontos. Senkiét se tudom.
2021. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!