Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom meleg?

A legjobb barátom meleg?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem azt hinni, hogy meleg. Kettőnk közül ő neki volt több barátnője, de ez az kérdés az utóbbi időre vonatkozik.

Karantén alatt a nővérével viccből kifestette a körmét, megtanult szempillaspirált használni. Alapból nőies kicsit, széles csípő, keskeny vÁll, nem sok izom, ilyen tipikus skinny fat. Gyémántos/csillogós karkötőket hord. Állandóan borozik, sosem iszik sört. Sok “tipik lányos” zenét hallgat, amik már nekem is kellemetlenek néha. Alig eszik mert fogyni akar, pedig én rengeteget edzek, de inkább a csont és bőr nővérére hallgat, mint rám aki (fiúként) 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik. (Mert a nővéremnek is bevált) Eléggé liberális, nagyon elkezdte nyomatni a környezetvédős meg ehhez hasolnó dolgokat.

És ami a legfurább: sokat pucérkodik. Azon felül, hogy multkor ott aludtunk nálunk hárman, és ő azon röhögött, hogy elővette a kolbiját, ha kimentem a szobából, és arra megyek vissza, hogy ott áll egyszálsemmiben, ha edzünk egyből gatya, póló le, mert “melege van” (itthon edzünk), és nincs jó teste, amit érdemes mutogatni. Nem is edz valami keményen, inkább csak hülyül, ami megint érdekes. (Mint a csajok tesiórán)


Ezek alapján élég egyértelmű lenne, csak mégis beszélget, hébe hóba találkozgat lányokkal, meséli, hogy ki az aki tetszik neki, szóval néha nem tudom eldönteni. Mindig a figyelem középpontja, nem viiszahúzódó. Meséli mindig, hogy várja már, hogy bulizhassunk, mert tudna csajozni.

Mellesleg elmondaná. Hárman vagyunk nagyon jó barátok, sokszor vagyunk 3man, nekünk már elmondta volna, ha bi vagy meleg szerintem. Pont ma beszéltem a harmadik barátunkkal, hogy kicsit gyanus, miután ma edzettünk és végig ilyen Ariana Grandékat nyomatott, meg egyszál alsógatyában edzegetett.

(Nem gondoltam okvetlen arra, hogy azért meleg, mert környezetvédő pl, csak hogy jobban el tudjátok képzelni a személiségét)


18 évesek vagyunk, jövöre költözünk össze egy (màsik) harmadik haverral egyetem miatt.. (plusz ha már egyetem, mi ketten mérmökire megyünk, ö meg szinmuveszet)



2021. jan. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én 200cm magas vagyok, 105kg kigyúrt allat... és Selena Gomezt hallgattam ma, mert szeretem...

Ezen kivül kedvenc színem a rózsaszín, magenta, pink

Sokszor affektálva beszélek, és 15 even át versenytáncoltam.

Köcsög libernyak vagyok en is, megis soha egyszer meg nem fordult a fejemben, hogy meleg lennék, nálam heteróbb heteró nemnis létezik.

2021. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, kérdezd meg tőle, és mondd el neki, hogy amiket csinál az nem egészséges.
2021. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A jelek utalhat ak arra hogy meleg vagy bi De utalhat ak arra is hogy egyszer<én lányos ha egy lány fiús az tök normális de ha egy fiú lányos akkor a legtöbb ember azt mondja hogy tuti meleg nekem sok meleg barátom van akad trans is ne kérdezz ré szerintem mert ha nem az akkor besértődhet ha régóta vagytok barátok szerintem már elmondja volna de lehet fél hogy akkor nem ugyan úgy tekintenétek rá.
2021. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a helyesírásért autocorrect
2021. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!