Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz barát az ilyen?

Igaz barát az ilyen?

Figyelt kérdés

17 vagyok, ő 16.

5. osztály óta ismerjük egymást, osztálytársak voltunk általános suli végéig.

mindig jóban voltunk.

7.es koromban megtetszett egy fiú a suliból, nagyon sokáig odavoltam érte, de mivel fiatal voltam nem történt semmi köztünk.

jött a gimi, elváltak útjaink.

a nyáron még találkozgattunk, szeptemberben pedig összejött ezzel a sráccal :D

kicsit feldühödtem, mivel még csak el sem mondta nekem, pedig azért illett volna, ha már ilyenhez van pofája, nekem sose lenne.

utána nem haragudtam rá, ugyanúgy találkozgattunk, ámde mindig én mondtam, hogy na tali?

csomószor le lettem mondva a srác miatt, hogy vele lehessen, úgy, hogy amúgy előtte lévő napokban is vele volt, engem meg hetek óta nem látott a “barátnőm”.

ment ez így tovább, de mivel nem igazán voltak más barátaim a környéken, nem törődtem annyira ezzel, hiába esett rosszul.

mióta több barátnak örvendek, rájöttem milyen is ez a lány. valoszinu én nem sokat számítok neki. ti mit tennétek? megszakítsam vele a kapcsolatot, legyek én is visszautasító, pofátlan?


2021. jan. 27. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én nem idegesítettem volna fel magam azon hogy összejött azzal akibe szerelmes voltam, tekintve hogy nem léptem azügyben hogy történjen valami köztünk. Viszont ez a dolog hogy a pasi miatt elhanyagol, baromira ismerős és teljes mértékben meg tudlak érteni. Nem tudom mióta van ez, de ha nem régóta, akkor várj egy kicsit, hátha megjön az esze, ha nem, akkor beszélj vele hogy ez így nem oké. A többit meg gondolom nem kell mondani, onnantól a te döntésed hogy mi lesz. Sok sikert!
2021. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!