Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem kezdünk elhidegülni...

Úgy érzem kezdünk elhidegülni egymástól a legjobb barátommal. Mit tehetnék ez ellen? Szerentém ha olyan viszonyban lennénk, mint régen.

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtál magyarázatot!

Valamit szeretnénk kérni. Miben nyilvánul ez meg?

2020. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Régen kedvesebb volt, bizalmasabb viszonyban voltunk és sokkal többet is beszéltünk. Ha írok neki valamit, hogy rossz dolog történt velem ma, akkor max egy hangulatjellel reagál, de nem ír érdemleges választ.

Én úgy érzem, mint ha már csak muszájból barátkozna velem. Nincs szíve lepattintani vagy ilyesmi.

2020. jún. 30. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokat panaszkodsz neki?

Nem lehet, hogy csak magadról beszélsz? Most ebből amit leírtál ez ugrott be. Nekem is unalmas lenne ha valaki egy idő után elkezdene csak arról beszélni hogy mi baja, mit csinált, ő, ő, ő.

Nem állhat ez a háttérben?

2020. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, én mindig megkérdezem, hogy hogy van, milyen napja volt stb... De erre ír kb annyit, hogy "megvagyok".

Ezt mondom, régen sokkal nyitottabb volt, egy csomó mindent mesélt magáról is, most meg csak egy "megvagyok".

2020. jún. 30. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nála, hogy miért csinálja ezt. Nyíltan, egyértelműen beszélj. Ha megérti és belátja az jó. Ha kerülni akarja a témát, akkor pedig mondd hogy neked ez így nem megy tovább és volt egy legjobb barátod. Vegye már észre magát!
2020. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Megbeszéltétek?Mert ha nem akkor csak azt tudom neked mondani hogy “a barátok jönnek mennek”.Ez ellen nem lehet tenni.Mindenki változik...
2020. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!