Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más tapasztalta, hogy a...

Más tapasztalta, hogy a barátok az idő múlásával mennyire megváltoznak ? Mutatnak X évig egy képet, majd annak utána a homlokegyenest ellenkezőjét mutatják.

Figyelt kérdés
Akivel 5-10 éve boldogan beszélgettünk, meg röhögcséltünk, rájuk sem ismerek, mind bunkó, tuskó, sunyi, flegma sz@r lett. Ők meghazudtolják magukat, én mindig is ilyen voltam. Kik ezek az emberek és ki rabolta el a régi énjüket? Ráadásul feltűnően ignorálnak is. Miért ekkora kétszínű sunyi lények ?

2021. jan. 29. 20:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Nagyon dühítő és mindjárt szétverek valamit. Miért hazudtak sok-sok évig a szemembe?? Most meg viszlátot mondanak nekem..


Nagyon dühít ez engem. Akkor az előző pár év csak színjáték volt a részükről ? Fura érzés, a velük átélt múltbeli közös emlékek is mintha a semmibe foszlanának velük együtt.

2021. jan. 29. 20:06
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

Én nem

Aki anno csúfolt általánosban 10 év mulva is gúnyol, aki r.bi volt màr akkor, most is az, aki mulya volt, az ma is az.

2021. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm, ha semmibe vesznek, holott 5-10 évig meg jópofiztak velem. Ennyit ér nekik a barátság ??


Van, aki asszonyt talált, más lekölykellt, de nem is ez a baj, hanem hogy mindig erre hivatkoznak. Van, aki egyedülálló, de simán csak bunkó f@sz velem. Hogy a Jósiten verje meg, azt !!!!

2021. jan. 29. 20:09
 4/28 A kérdező kommentje:
Hogy lehettem ekkora idióta!! Tudhattam volna, hogy egyszer lekoptatnak. Én meg bedőltem nekik. Inkább számoltam volna a réten a fűszálakat, minthogy időt és energiát öljek ezekbe a "" barátságokba""!!!
2021. jan. 29. 20:12
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nekem nem változtak
2021. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Persze, most lehet mondani, hogy családjuk, párjuk lett. De 1: Mindig ez a mentség, 2: Mindig ezzel takaróznak, 3: Aki egyedüllálló az is ugyanúgy ignorál engem teljesen.


Ráadásul mindig én keresem őket, futok utánuk, és a válasz mindig a majd-majd, persze semmi nem lesz belőle.


1 személy van, akivel viszonylag jóba vagyok, de a párja miatt valószínű záros határidőn belül le fog építeni, amúgy meg gyertyatartójuk legyek, vagy mi ?

2021. jan. 29. 20:17
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek változnak és nem mindig egyszerre/egy irányba.

Lehet hogy mittomén anyagilag vagy bárhogy jól megy nekik és felvettek bizonyos lekezelő stílust, de ez bármi miatt lehet.

2021. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként igen, én is tapasztalom, sunnyogás, kétszínűség, másik háta mögött való pletykálás, problémák nem megbeszélése, hanem másoknak való kidumálása. Főként a pletykagépeknek, kis közösségekben kárt okozó, kavaró undorító alakoknak mondják.
2021. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Mint mindenki, ők is, te is, én is változunk az idő múlásával. Ennek oka lehet valamiféle csalódás, vagy más társaság hatása, stb..
2021. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Az ember ilyen, változik, és ahogy változik, változik a társasága is.


Lehet ezen hőbörögni, meg hisztizni, attól még így lesz.

2021. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!