Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha mindenkiben csalódsz?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 06:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Jaa, szakember (pszichológus) sokat segíthet.
2021. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt tudom, hog, senkisem tökéletes. Kérdező, te sem.
2021. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel :D
2021. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hány évtized után lehet megbízni valakiben? Most már tudom, hogy a 25-30 év az kevés hizzá, ekkor még hiba. ;(
2021. febr. 3. 03:24
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem határozható meg, az emberek megváltozhatnak hirtelen is és akiben egykor legjobban megbíztál, pont benne kell csalódnod.

Ez nem azt jelenti, hogy senkiben sem lehet, vagy érdemes megbízni, mert úgy is rossz élni. A bizalom esetén a határvonal megtalálása is nehéz.

2021. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, akiben soha nem érdemes megbízni.
2021. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Hasonló. Hosszú hónapokig ragaszkodtam valakihez, aki nem csak bántott -nem fizikailag-, hanem folyamatosan rólam beszélt a hátam mögött mindenkinek, csak negatívan.


Pár hónapja elengedtem, nem kommunikálunk, és "kijózanodtam".

Mindketten hibásak voltunk, így egy percig sem őt hibáztatom viszont örülök, hogy nincs mellettem, és ennek így kellett lennie, nem volt egészséges a kapcsolatunk.


Hidd el, te is jobban jártál, mert jobb hamarabb túl esni rajta.



Kérdező: tanuld meg a mai világot kezelni. Ne akard magad senkire ráerőltetni. Légy vidám, élvezd, ha szabad vagy. Ne légy, őszinte, azt nem szeretik ma az emberek, és smúzolj sokat. Tele leszel "barátokkal", ott pedig majd a sors hozza, kit engedsz közelebb magadhoz.

Kb ennyi a recept.

2021. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!