Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Koliban könnyű sok havert...

Koliban könnyű sok havert találni?

Figyelt kérdés
Ha valaki eljar programokra, és viszonylsg nyitott, akkor az nagyon sok havert/barátot tud szerezni? Nyilván ez éppen nem aktuális, de alapvetően érdekel

2021. febr. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még annak is, aki nem lakik koliban. Szóval igen, koliban könnyű ismerkedni.
2021. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez egyértelmű...
2021. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
könnyű, és nem is kell sok, 3 már elég
2021. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ahaa
2021. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyitott és eljár programokra, igen.

Nem biztos, hogy életre szóló barátokat fogsz találni, de haverokat, akikkel jól elvagy, segítetetk egymásnak, meg lehet közös programokat csinálni, elég jó eséllyel.

5,5 évig voltam kollégista, és nagyon szomorú voltam, hogy novemberben hirtelen lett vége, mert kifejezetten jól éreztem ott magam.

2021. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik koli. Próbáltam többet is, változó tapasztalatok. Volt, ahol félévente szerveztek egy bulit, volt ahol hetente volt klub. Nem csak buliban lehet ismerkedni, hanem konyhában és tanulószobában is. Alapvetően igen, lehet ismerkedni. Hogy milyen a közeg, hány emberrel találkozol, az már nagyban függ az intézménytől is. Azonban nyitottnak kell lenni.
2021. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem eddig nem lett egy barátom/haverom sem a koliból. Olyan a kolink mint egy társasház, tehát külön kis blokkok vannak és nincsen semmi kapcsolat a kollégisták között. Én is csak a saját szobatársaimat ismertem (akik más karon/szakon/évfolyamon tanultak és valakivel pl. alig találkoztunk), de fogalmam nem volt kik laknak mondjuk a mellettünk lévő szobában. Nyilván a már kialakult baráti társaságok vagy párok össze szoktak jönni stb., de ezt leszámítva nincsenek közösségi programok (talán egy filmes est és egy sörpong volt az elmúlt 3 év alatt). Közösségi terek sincsenek igazából, tehát a tanulószobát, a mosodát, a közös konyhát mindig ki kell bérelned vagy le kell foglalnod, tehát ott nincs ilyen össznépi főzőcskézés és miegymás. Max. a bejáratnál szoktak többen este cigizni. Úgyhogy sok múlik azon, hogy kikkel laksz együtt és milyen a közösség, vagy van-e egyáltalán tényleges közösség.
2021. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!