Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan varja el a baratnom,...

Jogosan varja el a baratnom, hogy megszakitsam a kapcsolatot a 3. baratnonkkel, akivel o osszeveszett? Kifejtem.

Figyelt kérdés

van egy jo baratnom (nevezzuk most x-nek), o par eve a munkahelyen megismert egy csajt (legyen o z.) akivel joban lettek. ezt a lanyt behozta a tarsasagba es en is megkedveltem, eleg sok kozos van bennunk. egy darabig 3as programokat csinaltunk allandoan es minden kiraly volt.


azonban ok ketten osszevesztek, idokozben es z. munkahelyet is valtott, igy mar nem sokminden koti oket ossze. viszont ahogy irtam, nekem es z.-nek elegge hasonlo az erdeklodesi korunk, sok kozos hobbink is van, tehat mi meg beszeloviszonyban maradtunk. x. azonban fel van ezen haborodva, szerinte meg kene szakitanom minden kapcsolatot z-vel, mert eredetileg o hozta be a tarsasagba, az o baratnoje volt es ha ok mar nincsenek joban, nekem se kene z-vel tartani a kapcsolatot. szerinte ezzel ot ‘hatba szurom’ hogy egy ilyen emberrel joban vagyok, akit o nem kedvel.


kulso szemlelokent hogy latjatok a helyzetet? jogos ez a keres, hogy ne tartsam z-vel a kapcsolatot? vagy gyerekes dolog ilyenre kerni a masikat?


2021. febr. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

igen ez gyerekes és nevetséges, hogy ennyire uralkodni akar rajtad x.

szerintem x-szel szakítsd meg a kapcsolatot, ne z-vel.

2021. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, x-nek nincs igaza és ha te jóba vagy z-vel, akkor igenis jogod van vele barátkozni. Szimplán féltékeny lehet.
2021. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Oké, hogy ő ismertette meg veled, de ez akkor sem jogos.


Ha ez így menne, akkor ha én össze veszek x-szel, akin keresztül megismertem z-t, akin keresztül pedig y-t, akkor szakítsam meg a kapcsolatot z-vel és y-al, csak mert x-en keresztül ismertem meg őket?


Nem korlátolhatja be így, az ilyen emberek csak lehúzni próbálnak, egyszerűen nem szeretnék, ha mást választanál helyettük. Nyugodtan tartsd a kapcsolatot z-vel.

2021. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

X-et el kell hajtani, mert csak a fejedre nő és jól bezár.

Hogy mi lesz z-vel, az csak rajtatok múlik.

De az is lehet, hogy megismerkedsz a Y-nal.

Persze, ha szereted, ha a fejedre nő valaki, akkor más a helyzet. Akkor csak is x.

Amúgy nem egészen tiszta, hogy x barátnő vagy csak jó barátnő (barát).

2021. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az exem volt

Ilyen idióta. A barátnőjével, meg amikor a pasijával összeházasodtak, a két család összejárt. Mi elváltunk, de mivel a pasinak hasonló volt az érdeklődési köre, maradt a haverság. Egy közös bulizás után amikor az exem fülébe jutott, felháborodva hívott fel, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy azzal iszogatok, akiket ő “hozott”.


Szerintem inkább a hülye libával szakítsd meg. Illetve nem is kell. Csak mondd meg neki, hogy nem segítesz haragudni. Ha megy ezután magától, nem kár.

2021. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért attól is függ, h min vesztek össze... Mert ha Z hátba szúrta xet vagy direkt rosszat okozott neki, akkor xnek igaza van.

Ha csak szimpla összeveszés akkor nincs igaza.

2022. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!