Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan volt barátod,...

Van olyan volt barátod, akivel megszakítottad a kapcsolatot, vagy ignoráltad teljesen ? Mi volt az oka, mi miatt jutottál erre a döntésre, mit csinált ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Kommentbe leírhatjátok, mi miatt jutottatok erre a döntésre.
2021. jan. 14. 16:47
 2/10 Metionin ***** válasza:
88%
Először ő szakította meg velem a kapcsolatot mert nem buksisimiztem amikor felcsináltatta magát hogy megfogjon egy férfit. Utána hirtelen elkezdett keresni hogy megbánta és most mit csináljon. Én meg nem válaszoltam neki.
2021. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikért eddig ilyen volt:

-láttam, hogy nincs szüksége az illetőnek a társaságomra, hogy untatom

-velem jópofizott utána egyik napról a másikra kibeszélt a hátam mögött

-másra ment ki a játék - barátság mellett egyéb előnyök élvezésére

2021. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, kettő. Én szakítottam meg a kapcsolatot. Állandóan pletykáltak, hamis történeteket terjesztettek. Idővel rájöttem, hogy rólam is. Nagyon negatívak voltak, nekik soha semmi nem volt jó, mindig másokat hibáztattak. Sokkal jobb, nyugodtabb az életem, amióta teljesen megszakítottam velük a kapcsolatot.
2021. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem olyan volt, hogy idővel fokozatosan elbidegült a kapcsolat, aztán megszűnt. De direkt még nem szakítottam meg senkivel se.
2021. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt akivel jóban voltunk és nagyon kereste a társaságomat rendszeresen, bár inkább csak haverságnak nevezném a dolgot. Jószándékú srác, de nem szerettem körülötte lenni vagy beszélgetni vele, mert sok minden (objektíven nem feltétlen rossz dolgot) megtestesített, amit nem szeretek az emberekben. 1-2 év ignorálás után végül elengedett és már csak, akkor beszélünk, ha véletlen találkozunk. Szerintem most se vagyunk rosszban, egyszerűen sikerült lassan megölnöm az érdeklődését irántam, aminek örülök.


Van egy barátom még, akivel volt időszakom, hogy nem kerestük egymást nagyon sokáig, mert túl sok volt a konfliktus a hétköznapok során. Egyszerűen kiütköztek a személyiségünkbeli különbségek és kölcsönösen felvittük egymás vérnyomását. Vele már azóta jóban vagyok újra és hosszú ideje nincsenek problémáink. Furcsa dolog, hogy lehet kedvelni valakit miközben néha megfojtanád.

2021. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, sajnos több is. Volt olyan, aki az akkori páromat akarta elszedni a hátam mögött a pénze miatt és volt olyan is, aki csak akkor vett elő amikor valami gondja volt.
2021. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Becsavarodott, üldözési mániája lett. Évekig mellette álltam, bíztattam, hogy keressen fel orvost. Aztán amikor már egyre többször belerángatott az agyszüleményeibe, csúnyán elhordtam és azóta már felszabadultan élek. Persze egy ideig zaklatott, vissza akarta a barátságunkat fordítani, de inkább úgy éreztem, mintha a szakadék szélén visszahúzna egy szörny, amikor ki akarok mászni. Hát így ennyi.
2021. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Volt egy fiu baratom korubelul 4 evig. Rengeteg hullamvolgy volt a kapcsolatunkban, o a megismerkedesunk ota szerelmes volt belem. Aztan megszakadt koztunk a kapcsolat par honapra, szeptemberbe kibekultunk. Aztan ket honapja letiltottam mindenhol mert egyszeruen kiidegelt. Probalta ramtukmalni, hogy igenis meg depresszios vagyok, rosszul vagyok, BETEG VAGYOK. Es ez nekem rettento szarul esett, bosszantott. Tobbszor is jeleztem fele, hogy jol vagyok, tobb mint fel eve, semmi bajom, ne tukmalja mar ramxddd

De ugyan ugy lokte, szoval megvaltam tolle. Azota irogat a csaladomnak, apam mar leis tiltotta...

2021. jan. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt bizony. :D

Kibeszélt a hátam mögött bizalmas dolgokat. Amikor szükségem lett volna rá, egyszerűen ignorált. Majd egy hónap múlva lebaszással gondolta folytatni a beszélgetést. Jellemzően egy ideje akkor talált meg, amikor valami gondja volt, vag, valamiben megerősítésre várt.

Nem ignoráltam, de minimálisra fogom a válaszaimat ha mégis rám ír. Valamint fb-n letiltottam annyira, hogy csak akkor lássa a bejegyzéseimet, ha külön megjelölöm a posztban. Instán ignoráltam. Hívni nem fog, személyes találkozásnál köszönök, de nem csevegek.

2021. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!