Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene megszakitani a...

Hogyan kellene megszakitani a kapcsolatot egy régi "baratnőmmel"?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkorunk óta jóban vagyunk, de az utóbbi evekben szép lassan sikerült eljutnom arra a szintre hogy teljesen elegem lett belőle. Meghülyült teljesen, folyamatosan csak azt kell hallgatnom tőle, hogy éppen hány új pasival b*szott, sokszor elvárná hogy a problémáit en oldjam meg helyette, mert teljesen életképtelen. Ezenkívül adtam neki kölcsön dolgokat meg penzt is mikor kellett és én járhattam folyamatosan a nyakára hogy adja vissza őket. Gyakran mikor találkoztunk csak a telefonjat nyomkodta vagy valamelyik csávojával veszekedett.Sokáig reméltem hogy ez megváltozik, hogy csak kamaszkori hülyeségek ezek a dolgok, meg hogy elmulik, plusz szamtalanszor próbáltam megbeszelni vele ezeket a dolgokat, amik bántanak, de általaban csak hiszteriás rohamot kapott. Hogy kéne leépiteni ezt? Mar elég keveset beszélünk de ő sokszor akar találkozni, és ha előállok és elmondom neki ezeket akkor ugyis csak balhe lesz meg en leszek a szemét.Ha meg csak simán ignorálom vagy letiltom akkor is hasonlo lesz

2021. febr. 4. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

"és ha előállok és elmondom neki ezeket akkor ugyis csak balhe lesz meg en leszek a szemét"

kit érdekel? elmondod neki, onnantól semmi közötök egymáshoz, akkor meg miért érdekel hogy mit gondol rólad?

2021. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem foglalkozz vele, tiltsd le, ahonnan csak lehet és ne találkozz vele. Ennyire egyszerű az egész.
2021. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Dobj fel te témákat.

Altalános hogy a bnők megbeszélik a pasikat és a gondjaikat egymassal.

De tereld te a témát akkor

2021. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja általános...de mi van ha en nem akarom hallgatni hogy egy nap alatt hány pasi b*szta meg? Meg egyébként, nem, nem általános, szerintem a másik nemi élete nem tartozik rám
2021. febr. 4. 16:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyebként meg ahogy olvashattad, nem csak ez a baj
2021. febr. 4. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
mondom, ha meg akarod szakítani a kapcsolatot, de ő nem veszi észre a jeleket, akkor oda kell állni, és megmondani neki őszintén, lényegretörően. akár tetszik neki, akér nem, onnantól vége a kapcsolatotknak.
2021. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát olyan sokféleképp nem lehet megszakítani egy kapcsolatot, egyszerűen csak fogod magad, és egy idő után nem beszélsz vele, nem találkozol vele stb., és ha rendes vagy, azért előtte elmondod neki, hogy miért nem szeretnél vele a továbbiakban beszélni, találkozni stb.

Egyébként meg az is megoldás lehet, hogy megmondod neki, hogy nem vagy kíváncsi a kalandjaira, és ha nem képes lekattani a témáról, akkor többet nem kell keresnie téged.

2021. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Banna97 ***** válasza:
87%
Egyszerűen mondd el neki, de most utoljára! Személyesen lenne a legjobb. Ha elkezd veszekedni vagy hisztizni, ne állj le vele, hagyd ott. Ha ennyire idegesít akkor nem hiszem,hogy fog hiányozni az életedből. Találkozó után ignoráld teljesen, nem muszáj letiltanod vagy ilyesmi, ha jól tudod kezelni, akkor ki tudod zárni. Erre más megoldás nagyon nincsen, mint hogy elengeded.
2021. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Sok baratsagnak vetettem veget, mivel ertelmetlen lett volna jo pofat vagni.

Kovetkezo a menete. Ha nem tunik fel neki, es kerdezi meg, hogy "valami bajod van velem? ", akkor elmondom, leirom, miert van reszemrol vege. Erre o harit, vadaskodik. Aztan fokozatosan visszakonyorgi magat.

Tapasztalataim szerint nincs ertelme szocsataba belemenni, csak megbeszelni, meghallgatni ot is. Akkor ugyanis azt veszed eszre, hogy tovabbra is egyutt logtok es meg buntudatod is van. Mialatt pontosan tudod, hogy nem jo, nem akarod, nem lehet jovatenni. Mivel o ilyen, te meg ezt nem birod.

2021. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza.
2021. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!