Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megy tönkre az összes...

Miért megy tönkre az összes barátságom ? Mindenki, akit barátomnak hittem leépít, ignorál engem, de kb egyöntetűen és ezt nem tudom egyszerűen hovatenni..

Figyelt kérdés

Akikkel napi, vagy heti szinten beszéltem, látványosan kerülnek. Van, aki válogatott és legdurvább sértéseket vágta a fejemhez.


Megint más utolsó percben lemondta a megbeszélt találkozót, a harmadik ígérget, hogy majd talákozunk, de lerí róla, hogy nem akar, több hét eltelt, azóta sem írt.


És nekem ebből már tényleg elegem van, hogy mindig én koslatok a másik után, és egyik pillanatról a másikra eldobnak engem.


Bennem van a hiba ? Miért tekintenek úgy rám, mint egy leprásra ? Ennyire rossz ember lennék.


Ha ennyire menni akarnak, oké, de nem értem, hogy mi a francért áltattak akkor engem 5-10 X évig....



2021. jan. 15. 01:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy új barátságokat kötni pedig nincs energiám..


És az van bennem, hogy mi van, ha ők is ugyanúgy elhagynak majd engem, mint az ex-barátaim ?

2021. jan. 15. 01:10
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon azt érzem, hogy magányra lettem ítélve és egyedül kell végigküzdenem az előttem álló hosszú utat..
2021. jan. 15. 01:11
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Továbbléptek. Megváltozott az érdeklődési körük, a mentalitásuk, megnősültek, másba fogtak, megváltoztak. Lépj tovább.

"Az a baj, hogy új barátságokat kötni pedig nincs energiám."

Nem. Az a baj, hogy te a barátkozást úgy fogod fel, amibe energiát kell ölni. Vagyis erőlteted a dolgokat, s valószínűleg ezt unják meg a barátaid. Légy lazább. Sokkal.

2021. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azt a konklúziót vontam le az egészből, hogy igazából valószínű sose voltak barátaim, csak beképzeltem magamnak.


Mégis a szembesülés ezzel eléggé fájdalmas és keserű..

2021. jan. 15. 01:14
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Miket beszélsz?!?!?! Áltattak, elhagytak??? Ezeket szerelmi kapcsolatra mondjuk, nem barátságra. Neked valami nagyon nincs rendben a fejedben.
2021. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Egy barátságba nem kell többet belegondolni. A filmekben van olyan, hogy egy barát feláldozza magát miattad, de a valóságban haverkodtok, kibeszéltek dolgokat, tanácsokat adtok egymásnak, jókat röhögtök együtt, de nem több. Ha nő vagy, akkor lelki kötődést feltételeztél ugye?
2021. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5: Hidd el, egy barát elvesztése is legalább olyan fájdalmas lehet.


A barát elvesztése. És az illúzió elvesztése, hogy voltak barátaim és valakinek számítottam. Mind semmivé foszlott.


Ez az, amikor senkire sem számíthat az ember. És ezek után, hogy így látványosan levegőnek néztek, megaláztak, még fussak utánuk ?


Azt már nem! Ha semmim nem marad, ha mindent el is vesztettem, a büszkeségem bástyájában mindig menedéket lelek.

2021. jan. 15. 01:18
 8/23 A kérdező kommentje:

Nekem az a problémam, hogs hosszú ideig mást mutattak. Nem hiteles, szavahihető emberek.


Az érzem, elárultak. Bárcsak soha nem is ismertem volna meg ezeket az embereket, akkor nem lenne most ez a rossz érzés !

2021. jan. 15. 01:21
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
A barátság kölcsönösséget feltételez, egyébként kihasználás a neve. Nem tudom mit rugózol ezen, majd lesznek újak, mások, az élet mindig eléd sodor valamit, valakit. Lépj tovább, nézz meg egy sírós filmet, aztán hajrá.
2021. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
De most látom, hogy te a válaszokat el sem olvasod, csak fújod a magad sértődöttségét. Ezzel nem mégy semmire. Amin nem tudsz változtatni, azon nem kell agyalni, mert belehülyülsz. Zárd le, lépj tovább.
2021. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!