Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni az alábbi ügyben kapcsolatban. Nos fél évvel dobtam 2 nagyon jó lány barátomat, mert hát az ellenségeimmel barátkoztak és nem nagyon tetszett ez nekem, sőt még hazudoztak is. ?

Figyelt kérdés
Most viszont némi megbánást látok rajtuk. Szerintetek megéri kibékülni?

2021. febr. 6. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem éri meg! Ha csak egyszer is hazudtak már neked, akkor ezt számolatlan alkalommal meg fogják tenni az irányodba a jövőben is gátlások és megbánás nélkül!
2021. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mikor megismertem őket csendesek visszahúzódósak voltak, most meg a sulinak a kurvája a két csaj ( bocsánat a csúnya szóért)
2021. febr. 6. 20:53
 4/8 kerjoz ***** válasza:
max annyit tudnék tanácsolni h ha annyira gondolkozol rajta ak szimplán megkérdezheted oket h mi is a helyzet, hogyan tovább, és ha ak ok is akarnának ujbol barátságot ak igen adnék mégegy esélyt, ....(mert benned ez nemfog elmulni, sajna)
2021. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Valószínűleg ez lesz, de már lehet hogy soha nem lesz olyan a barátság mint volt.
2021. febr. 8. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg bocsajtani és újra bízni valakiben, az egyik legnehezebb dolog a földön.

Igen....

2021. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a fenébe, szórakozzanak mással, ha megvagy nélkülük akkor már nem is kellenek.
2021. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekik nem. Egy paranoid diktatorral baratkozni...
2021. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!