Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól, hogy egy lány kapcsolta...

Attól, hogy egy lány kapcsoltaban van és barátja van, ráírhatok a Facebookon közeledés, beszélgetés barátkozás képpen?

Figyelt kérdés
Csak távolról, látásból lehetek ismerős a számára.

2021. febr. 8. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

most attól függetlenül, hogy ilyen alibivel rányomulni csajokra tényleg szánalmas, az elmélettel nem volna gond.


én is elég sokszor jártam már úgy szingli csajokkal, akikkel kifejezetten csak a barátságot kerestem, hogy amint lett valakijük, engem le is koptattak.


ha eleve egy olyan emberrel próbálsz ismerkedni, akinek párja van, és az elején tisztázódik, hogy neki így belefér-e a barátság vagy nem, akkor nem kell azon aggódni, hogy van-e egyáltalán értelme időt áldozni egy ilyen ismerettségre...tovább megyek, nem is kizárólag a csajjal kell barátkozni, a párjával is meg lehet ismerkedni és ennyi.


nyilván a kérdező tényleg egy nyomorék...:D

2021. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kevesebb gyomorforgatóbb dolog van annál, aki foglalt lányokra próbál nyomulni Facebookon. Ennyire nem lehetsz szerencsétlen, se aljas, hogy csak olyanokra tudsz írogatni, akinek kapcsolata van. Én az ilyet elküldöm a jó büdös..... Oda. Nagyon felnyomja a pumpámat, mikor képtelenek tiszteletben tartani azt, hogy van párom.
2021. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez a "barátkozás" szöveg annyira sunyi... ha tényleg csak barátkozni akarnál, akkor nem lenne lényeg, hogy szép nő legyen, hanem ráírnál a csúnyára is meg a pasira is. Ismerkedni meg ne írkálj rá olyanra, aki foglalt - tiltani nem tiltja semmi, de iszonyatosan szánalmas, undorító, alja dolog. Még ha r.... is, akkor érdemes inkább, ha már megismerkedtetek, és adta jelét, hogy érdekelnéd.


De akkor már inkább társkeresőre menj fel, ott olyanok lesznek, akik tényleg társat akarnak keresni, nem pedig olyanok, akikra jöttmentt f...emf...m vadidegenek ráírnak Facebookon, pedig ők csak az ismerőseikkel akarnák a kapcsolatot tartani.

2021. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"hogy csak olyanokra tudsz írogatni, akinek kapcsolata van."


Nem csak olyanokra próbálok írni akiknek kapcsolata van. Félreértitek. Olyanokra is akik egyedülálló státuszuak és olyanokkal is barátkoznék akik státuszuk szerint kapcsolatban vannak.

Az elutasítást megértéssel nyugtázza az ember, bármiyen státuszban van az illettő aki felé közeledési, barátkozási és ismerkedési szándékkal fordulok.


Pusztán erről van szó.

2021. febr. 9. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!